featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 13’ncü Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
13’ncü Akşam Maçları

Sakarya Doğal Taş Dünyası: 0-Aydınlı Ticaret: 10
Hakem: Muhammet Emin Arıcı
Sakarya Doğal Taş Dünyası: Ercan Uyanık, Halil İbrahim Göl, Yavuz Şanlı, Ahmet Şentürk, Şeyhmus Aluş, Şaban Çalışkan, Musa Volkan Keser, Ozan Ulutaş
Antrenör: Semih Şenoğul
Aydınlı Ticaret: Mustafa Yılmaz, Ömer Gündostu, Arif Hasekioğlu, Ahmet Şentürk, Hakan Özgönül, Ceyhun Sarı, Mustafa Agah Şen, Hasan Hüseyin Kan, Özgür Özkan
Antrenör: İsmail Bakkal
Goller: Dk.4 Hasan Hüseyin Kan, Dk.7 Ceyhun Sarı, Dk.10 Özgür Özkan, Dk.30 Ömer Gündostu, Dk.32 Ahmet Şentürk, Dk.35-38-46-49 Mustafa Agah Şen, Dk.36 Arif Hasekioğlu (Aydınlı Ticaret)

Ak-Belde A.Ş.: 13–ASKF: 1
Hakem: Görkem Cesur
Ak Belde Anonim Şirketi: Sami Yılmaz, İrfan Genç, Alim Gül, Serdar Gürkan, Nihat İçyüz, Mustafa Sağlam, Taşkın Orsavaş, Ömer Uluköylü, Ahmet Yiğit, Hüseyin Fırat, Mustafa Hikmet, Adnan Rençber, Serkan Kopya, Hüseyin Kalyoncu
Antrenör: Ömer Uluköylü
Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu: Zeki Dönmez, Cavit Yılmaz, Mehmet Sarı, Nusret Türkmen, Ali Palas, Recep Odabaş, Necmettin Koçak, Orhan Muslu, Neşet Çakır, Hasan Zandolu, Mustafa Püskül
Antrenör: Hayri Çolakoğlu
Goller: Dk.2 Hüseyin Kalyoncu, Dk.7-9 Serdar Gürkan, Dk.15 Mustafa Sağlam, Dk.19-24 Nihat İçyüz, Dk.27-50+1 Alim Gül, Dk.29-41-48 Serkan Kopya, Dk.49 Ömer Uluköylü, Dk.52 Adnan Rençber (Ak Belde A.Ş.), Dk.28 Mehmet Sarı (ASKF)

Kılıçoğlu Otomotiv: 9-Serdivan Gold: 3
Hakem: Muhammet Kantaroğlu
Kılıçoğlu Otomotiv: Adem Sobacı, Sezai Çapa, Hüda Cemil Kılıç, Hayati Bekar, Kazım Kamışoğlu, Yılmaz Arslan, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Nedim Çavuş, Cengiz Kuybulu, Serkan Bilgeç
Antrenör: Erkan Turgay
Serdivan Gold: Barış Çalışkan, Abdullah Akyol, Hakan Tosun, İsmail Yazgan, Fatih Nogay, Özay Akgün, Metin Usluoğlu, Mustafa Ay, Cengiz Bayrak
Antrenör: Yasin Yaman
Goller: Dk.3-4-13-21-49 Yılmaz Arslan, Dk.7-44 Hakan Öncü, Dk.11 Kadir Mestanlı, Dk.40 Cengiz Kuybulu (Kılıçoğlu Otomotiv), Dk.8 Hakan Tosun, Dk.41 İsmail Yazgan, Dk.44 Metin Usluoğlu (Serdivan Gold)

Türk Metal Sendikası: 6-Özada Sigorta: 2
Hakem: Berkay Aykın
Türk Metal Sendikası: Kemal Demir, Murat Tortop, Gökhan Gülçiçek, Kadir Murat Şen, Eray Kırgöz, Selçuk Çakar, Gökhan Yıldız, Emre Akkuş, Gürkan Bostan, Şenol Karatay
Antrenör: Özcan Tanıl
Özada Sigorta: Saygın Şahin, Burak Akçay, Halit Tekle, Kadir Kazanoğlu, Ahmet Balcıoğlu, İlker Tıkız, Abdullah Kestane, Zafer Gezikol, Onur Hoşoğlu, Ercan Bakırtaş, Cüneyt Demir
Antrenör: Ercan Bakırtaş
Goller: Dk.3-14 Gökhan Yıldız, Dk.7 Kadir Murat Şen, Dk.14 Gökhan Gülçiçek, Dk.41-44 Şenol Karatay (Türk Metal Sendikası), Dk.10 İlker Tıkız, Dk.50 Zafer Gezikol (Özada Sigorta)

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü
19 Temmuz 2022 Salı
Saat 20.00 Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul-Arslan İnşaat (Genç Olgunlar D Grubu)
Saat 21.00 İzrek A.Ş.-Batu Balık (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
Saat 22.00 Türk Metal Sendikası-Türk Yapı&bardakpazari.com (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 23.00 Ciğerci Sofuoğlu-İstanbul Doğuş Gold (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
20 Temmuz 2022 Çarşamba
Saat 20.00 Yaymak Makine&Bosna-Sakarya F.K. Turab Makine (Olgunlar B Grubu)
Saat 21.00 Topçuoğlu Koltuk-Serkan Aydın Saç Ekimi (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 22.00 Gün İnşaat-Türkoğlu Ticaret (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 Başak Traktör-SBM. UPS. Sun Solar (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
21 Temmuz 2022 Perşembe
Saat 20.00 Sakarya Emniyet-BİES Cafe (Genç Olgunlar Kategorisi D Grubu)
Saat 21.00 Vien Yapı&İHL Mezunları-EGAS Mühendislik (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 Kocaali Abatay Yapı-Taraklı Kazım Usta (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 23.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Eriş Yem&VesPro (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
22 Temmuz 2022 Cuma
Saat 20.00 Erenler Olgunlar Recep Acar 2. El Tic.-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar B Grubu)
Saat 21.00 Ada Eser Yapı-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 22.00 Limas Grup-AK-Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset-Sakarya Murat Eğitim Kurumları (Gençler A Grubu)
23 Temmuz 2022 Cumartesi
Saat 20.00 Tower Lift Asansör-Urgancıoğlu Pamukova (Genç Olgunlar E Grubu)
Saat 21.00 Berk Yapı Akyazıspor-ASKF (Tecrübeli Olgunlar kategorisi)
Saat 22.00 Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup-Dindaroğlu Group (Genç Olgunlar D Grubu)
Saat 23.00 Cordel Enerji A.Ş.-Sakarya Bilim Koleji (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
24 Temmuz 2022 Pazar
Saat 20.00 Cihanoğulları Tel Çit Sanayi-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 Sakarya Yarenler-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 22.00 SBM.UPS. Sun Solar-Türk Metal Sendikası (Genç Olgunlar B Grubu)
Saat 23.00 Sakarya F.K.&Cumhur Çelik-Hendek Sarılar Fındık (Olgunlar Kategorisi A Grubu)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!