featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 12’nci Akşam Maçlar

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
12’nci Akşam Maçları

Cordel Enerji A.Ş.: 2-Erişyem&Vespro: 1
Hakem: Furkan Gökdemir
Cordel Enerji Anonim Şirketi: Muhammet Adıgüzel, Ömer Örçün, Kerim Ekşi, Onur Uslu, Aykut Akbaş, Mehmet Tiryaki, İlter Tülüoğlu, Yahya Yakupoğlu, Hakan Yılmaz, Osman Atalay
Antrenör: Alper Günaydın
Erişyem&Vespro: Ogün Akar, Öztürk Kılınç, Sinan Açar, Emrah Kalın, Mümin Akman, Fatih Göklüoğlu, Cemil Gökçeoğlu, Ergün Akdağ, Sercan Yılmaz, Selman Korkmaz
Antrenör: Abdullah Kara
Goller: Dk.8-52-Osman Atalay (Cordel Enerji A.Ş.), Dk.10 Selman Korkmaz (Erişyem&Vespro)

Bies Cafe: 5-Dindaroğlu Group: 2
Hakem: Bedirhan Gökdemir
Bies Cafe: Şaban Öz, Mustafa Sarı, Onur Dikmen, Emre Kılıçaslan, Sercan Damar, Giray Cihangir Zorba, Ali Şahin İşbilen, Ömer Sercan Yılmaz, Olgun Zurnacı, Emre Başlı
Antrenör: Oğuzhan Çelenk
Dindaroğlu Group: Erman Hasekioğlu, Seydi Ahmet Karagöz, Fadıl Güve, Emrah Kahya, Ferdi İyem, Çağlar Olgaç, Soner İyem, Yasin Şimşek, Turgay Aktaş
Antrenör: Emin Dindaroğlu
Goller: Dk.2 Olgun Zurnacı, Dk.6 Emre Kılıçaslan, Dk.14-16 Ömer Sercan Yılmaz, Dk.32 Giray Cihangir Zorba (Bies Cafe), Dk.10 Soner İyem, Dk.11 Yasin Şimşek (Dindaroğlu Group)

Egas Mühendislik: 3-Hendek Sarılar Fındık: 4
Hakem: Berkan Sercan Dertli
Egas Mühendislik: Hakan Aydın, Ali İhsan İskender, Aydın Manav, Ali Küçük, Muhammet İskender, Deniz Yılmaz, Erkan Durgut, Ersin Türker, Şerafettin Beyaz
Antrenör: Oğuz Bayramoğlu
Hendek Sarılar Fındık: Selim Ertuğrul, Coşkun Barutçu, Erhan Turunç, Mesut Canlı, Bahadır Erol, Recep Anılmış, Erdoğan Özcan, Yusuf Dural, İdris Demir, Faruk Sarman, Mustafa Yılmaz
Antrenör: Ender Cevahirci
Goller: Dk.6 Muhammet İskender, Dk.7 Deniz Yılmaz, Dk.14 Şerafettin Beyaz (Egas Mühendislik), Dk.12-38 Faruk Sarman, Dk.22 İdris Demir, Dk.43 Recep Anılmış (Hendek Sarılar Fındık)

Taraklı Kazım Ustaspor: 6-Urgancıoğlu Pamukova: 5
Hakem: Behlül Bilgin
Taraklı Kazım Ustaspor: Cavit Akbal, Atıf Özen, Turgay Özen, Hakan Özen, Engin Dönmez, Yavuz Özkul, İbrahim Coşkun Demirarslan, Osman Yasir Pektaş
Antrenör: Barış Dönmez
Urgancıoğlu Pamukova: Yasin Sahin, Abdurrahman Cağaltay, Fahri Budak, Samet Köse, İdris Var, Tahsin Öz, Mustafa İskender Kotan, Beytullah Özmen
Antrenör: Selçuk Aral
Goller: Dk.5-33-37 Osman Yasir Pektaş, Dk.7 Atıf Özen, Dk.41 Turgay Özen, Dk.44 Hakan Özen (Taraklı Kazım Ustaspor), Dk.4 Fahri Budak, Dk.23 Tahsin Öz, Dk.36-43 Beytullah Özmen, Dk.48 Abdurrahman Çağaltay (Urgancıoğlu Pamukova)

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü
18 Temmuz 2022 Pazartesi
Saat 20.00 Aydınlı Ticaret-Sakarya Doğal Taş Dünyası (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 ASKF-AK-Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.00 Serdivan Gold-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar B Kategorisi)
Saat 23.00 Türk Metal Sendikası-Öz Ada Sigorta (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
19 Temmuz 2022 Salı
Saat 20.00 Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul-Arslan İnşaat (Genç Olgunlar D Grubu)
Saat 21.00 İzrek A.Ş.-Batu Balık (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
Saat 22.00 Türk Metal Sendikası-Türk Yapı&bardakpazari.com (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 23.00 Ciğerci Sofuoğlu-İstanbul Doğuş Gold (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
20 Temmuz 2022 Çarşamba
Saat 20.00 Yaymak Makine&Bosna-Sakarya F.K. Turab Makine (Olgunlar B Grubu)
Saat 21.00 Topçuoğlu Koltuk-Serkan Aydın Saç Ekimi (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 22.00 Gün İnşaat-Türkoğlu Ticaret (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 Başak Traktör-SBM. UPS. Sun Solar (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
21 Temmuz 2022 Perşembe
Saat 20.00 Sakarya Emniyet-BİES Cafe (Genç Olgunlar Kategorisi D Grubu)
Saat 21.00 Vien Yapı&İHL Mezunları-EGAS Mühendislik (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 Kocaali Abatay Yapı-Taraklı Kazım Usta (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 23.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Eriş Yem&VesPro (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
22 Temmuz 2022 Cuma
Saat 20.00 Erenler Olgunlar Recep Acar 2. El Tic.-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar B Grubu)
Saat 21.00 Ada Eser Yapı-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 22.00 Limas Grup-AK-Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset-Sakarya Murat Eğitim Kurumları (Gençler A Grubu)
23 Temmuz 2022 Cumartesi
Saat 20.00 Tower Lift Asansör-Urgancıoğlu Pamukova (Genç Olgunlar E Grubu)
Saat 21.00 Berk Yapı Akyazıspor-ASKF (Tecrübeli Olgunlar kategorisi)
Saat 22.00 Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup-Dindaroğlu Group (Genç Olgunlar D Grubu)
Saat 23.00 Cordel Enerji A.Ş.-Sakarya Bilim Koleji (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
24 Temmuz 2022 Pazar
Saat 20.00 Cihanoğulları Tel Çit Sanayi-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 Sakarya Yarenler-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 22.00 SBM.UPS. Sun Solar-Türk Metal Sendikası (Genç Olgunlar B Grubu)
Saat 23.00 Sakarya F.K.&Cumhur Çelik-Hendek Sarılar Fındık (Olgunlar Kategorisi A Grubu)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!