featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 11’nci Akşam Maçları

Berk Yapı Akyazıspor: 11-Türkoğlu Ticaret: 3
Hakem: Furkan Köknar
Berk Yapı Akyazıspor: Mesut Özkan, Adnan Öztürk, Şükrü Kara, Sadettin Dağlı, Yusuf Demirbaş, Muammer Hikmet, Hasan Sabri Yılmaz, Recai Eker, Mustafa Yavuz, Fahrettin Berk, Hasan Altuntaş
Antrenör: Celal Çevik
Türkoğlu Ticaret: Alper Aktaş, Nevzat Özbay, Oktay Kaya, Erdun Alkan, Erdoğan Talay, Asım Dorak, Aydın Alkan, Yusuf Örengül, Şükrü Güneş, Salih Orta
Antrenör: Aydın Alkan
Goller: Dk.5-29 Şükrü Kara, Dk.15-28 Yusuf Demirbaş, Dk.36 Fahrettin Berk, Dk.39 Mustafa Yavuz, Dk.41 Sadettin Dağlı, Dk.43-48 Hasan Sabri Yılmaz, Dk.44 Adnan Öztürk, Dk.45 Muammer Hikmet (Berk Yapı Akyazıspor), Dk.10 Nevzat Özbay, Dk.42 Erdoğan Talay, Dk.45 Asım Dorak (Türkoğlu Ticaret)

Towerlift Asansör: 5-İstanbul Doğuş Gold: 3
Hakem: Murat Bay
Towerlift Asansör: Erdal Şakar, Egemen Gürşimşek, Adil Onur Dönmez, Ömer Ediş, Mesut Aka, Kasım Abaş
Antrenör: Serkan Şakar
İstanbul Doğuş Gold: Emrah Meşe, Ersin Ürer, Erkan Vani, Oktay Balkaya, Serkan Önsal, Gökhan Önsal, Samet Arslan
Antrenör: Hasan Kösemen
Goller: Dk.14 Kasım Abaş, Dk.34-39 Mesut Aka, Dk.44-51 Ömer Ediş (Towerlift Asansör), Dk.26 Ersin Ürer, Dk.44 Oktay Balkaya, Dk.48 Samet Arslan (İstanbul Doğuş Gold)

SBM Ups&Sun Solar: 3-Narin Simit: 4
Hakem: Yücel Demir
SBM Ups&Sun Solar: Erkan Akın, Abdullah İleli, Yıldıray Kenet, Metin Aydınlı, Adem Demirci, Uğur Merey, Yunus Emre Kayın, İsmail Aydın, Murat Öz
Antrenör: Fevzi Uzel
Narin Simit: Coşkun Yılmaz, Erhan Şimşek, Burak Baş, Emrah Başak, Emrah Narin, Burak Sarıca, İrfan Can, Serdar Uysal, Erkan Uzunboy, Erkan Sevil
Antrenör: Berkan Köroğlu
Goller: Dk.21-27-30 Yunus Emre Kayın (SBM Ups&Sun Solar), Dk.7-33 İrfan Can, Dk.11-23 Emrah Başak (Narin Simit)

Sakarya Yarenler: 2-Sakarya F.K.&Turab Makine: 5
Hakem: Önder Demir
Sakarya Yarenler: Kazım Şamil Bilgin, Osman Tandoğan, Mücahit Topaloğlu, İsmail Emre Demircioğlu, Cevat İpşiroğlu, Latif Yan, Levent Gündüz, İrfan Şimşek, Mustafa Çabuk
Antrenör: Güngör Öztürk
Sakarya Futbol Kulübü&Turab Makine: Adem Çolak, Fatih Pırıldar, Serkan Aytaç, Serkan Karagöz, Aydın Özmert, Hakan Sezvan, Çetin Serter, Nadir Kurt, Sezgin Cumhur, Nihat Aktaş, Seçkin Dereli, Zekeriya Akkuş
Antrenör: Birol Yavuz
Goller: Dk.4 Levent Gündüz, Dk.28 İrfan Şimşek (Sakarya Yarenler), Dk.6 Sezgin Cumhur, Dk.20-47 Aydın Özmert, Dk.41 Çetin Serter, Dk.42 Hakan Sezvan (Sakarya F.K.&Turab Makine)

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü
17 Temmuz 2022 Pazar
Saat 20.00 Eriş Yem&VesPro-Cordel Enerji A.Ş. (Genç Olgunlar C Grubu)
Saat 21.00 Dindaroğlu Group-BİES Cafe (Genç Olgunlar Kategorisi D Grubu)
Saat 22.00 Hendek Sarılar Fındık-EGAS Mühendislik (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 23.00 Urgancıoğlu Pamukova-Taraklı Kazım Usta (Genç Olgunlar E Grubu)
18 Temmuz 2022 Pazartesi
Saat 20.00 Aydınlı Ticaret-Sakarya Doğal Taş Dünyası (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 ASKF-AK-Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.00 Serdivan Gold-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar B Kategorisi)
Saat 23.00 Türk Metal Sendikası-Öz Ada Sigorta (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
19 Temmuz 2022 Salı
Saat 20.00 Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul-Arslan İnşaat (Genç Olgunlar D Grubu)
Saat 21.00 İzrek A.Ş.-Batu Balık (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
Saat 22.00 Türk Metal Sendikası-Türk Yapı&bardakpazari.com (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 23.00 Ciğerci Sofuoğlu-İstanbul Doğuş Gold (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
20 Temmuz 2022 Çarşamba
Saat 20.00 Yaymak Makine&Bosna-Sakarya F.K. Turab Makine (Olgunlar B Grubu)
Saat 21.00 Topçuoğlu Koltuk-Serkan Aydın Saç Ekimi (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 22.00 Gün İnşaat-Türkoğlu Ticaret (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 Başak Traktör-SBM. UPS. Sun Solar (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
21 Temmuz 2022 Perşembe
Saat 20.00 Sakarya Emniyet-BİES Cafe (Genç Olgunlar Kategorisi D Grubu)
Saat 21.00 Vien Yapı&İHL Mezunları-EGAS Mühendislik (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 Kocaali Abatay Yapı-Taraklı Kazım Usta (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)
Saat 23.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Eriş Yem&VesPro (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
22 Temmuz 2022 Cuma
Saat 20.00 Erenler Olgunlar Recep Acar 2. El Tic.-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar B Grubu)
Saat 21.00 Ada Eser Yapı-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 22.00 Limas Grup-AK-Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset-Sakarya Murat Eğitim Kurumları (Gençler A Grubu)
23 Temmuz 2022 Cumartesi
Saat 20.00 Tower Lift Asansör-Urgancıoğlu Pamukova (Genç Olgunlar E Grubu)
Saat 21.00 Berk Yapı Akyazıspor-ASKF (Tecrübeli Olgunlar kategorisi)
Saat 22.00 Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup-Dindaroğlu Group (Genç Olgunlar D Grubu)
Saat 23.00 Cordel Enerji A.Ş.-Sakarya Bilim Koleji (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
24 Temmuz 2022 Pazar
Saat 20.00 Cihanoğulları Tel Çit Sanayi-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.00 Sakarya Yarenler-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 22.00 SBM.UPS. Sun Solar-Türk Metal Sendikası (Genç Olgunlar B Grubu)
Saat 23.00 Sakarya F.K.&Cumhur Çelik-Hendek Sarılar Fındık (Olgunlar Kategorisi A Grubu)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!