featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 10’ncu Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası

10’ncu Akşam Maçları

Vien Yapı&İHL Mezunları: 7-Türk Metal Sendikası: 4

Hakem: Serhat Dönmez

Vien Yapı&İHL Mezunları: Fahrettin Demiryandı, Cafer Canbaz, Selim Topçu, Turgay Porsuk, Ertan Özcan, Hakan Alkan, Metin Öztürk, Celil Güner, Özkan Kar, Furkan Soydan, Muhammet Candan, Sadık Adatepe

Antrenör: Muhittin Çelik

Türk Metal Sendikası: Abdullah Levent Odabaş, Ayhan Coşkun, Ayhan Aldemir, Olcay Meriç, Aydın Engin, Engin Acar, Selcuk Çolak, Aydın Arslan, Cemalettin Akın, Erdoğan Çavuşlar

Antrenör: Özcan Tanıl

Goller: Dk.3-4-20 Hakan Alkan, Dk.30-42 Turgay Porsuk, Dk.44-50 Metin Öztürk (Vien Yapı&İHL Mezunları), Dk.21 Olcay Meriç, Dk.36 Cemalettin Akın, Dk.40 Engin Acar, Dk.50 Aydın Arslan (Türk Metal Sendikası)

—Ada Eser Yapı: 7-Özada Sigorta: 4

Hakem: Cafer Özbay

Ada Eser Yapı: Hüseyin Çatan, Enis Tort, Hamza Duman, Haluk Yılmaz, Serkan Gümüşel, Mehmet Öztürk, Serkan Şişman, Semih Alankaya

Antrenör: Serkan Gümüşel

Özada Sigorta: Burak Akçay, Saygın Şahin, Halit Tekle, Kadir Kazanoğlu, Ahmet Balcıoğlu, İlker Tikiz, Abdullah Kestane, Ercan Bakırtaş, Onur Çalışkan, Onur Hoşoğlu, Cüneyt Demir

Antrenör: Serkan Özay

Goller: Dk.6-52 Serkan Şişman, Dk.21 Haluk Yılmaz, Dk.26 Mehmet Öztürk, Dk.27-39-45 Serkan Gümüşel (Ada Eser Yapı), Dk.14 Onur Çalışkan, Dk.23-27 Abdullah Kestane, Dk.47 İlker Tikiz (Özada Sigorta)

—Bayrak Ağaç A.Ş.: 1-İzrek A.Ş.: 12

Hakem: Ömer Faruk Tanrısev

Bayrak Ağaç Anonim Şirketi: İbrahim Köleoğlu, Erhan Atmaca, Hasan Ali Özdemir, Etem Dermanoğlu, Yiğit Uçar, Menderes Işık, Özkan Kocaman, Onur Ada

Antrenör: Adnan Işık

İzrek Anonim Şirketi: Yunus Emre Karaarslan, Yasin Çelik, Cemalettin Parlak, Engin Öztonga, Ümit Tale, Burak Uzuner, Ahmet Kara, Ayhan Kalyoncu

Antrenör: Mustafa Yıldırım

Goller: Dk.23 Erhan Atmaca (Bayrak Ağaç A.Ş.), Dk.7-18-44-45-46-49-50 Engin Öztonga, Dk.8 Burak Uzuner, Dk.16-20-49 Ümit Tale, Dk.22 Ahmet Kara (İzrek A.Ş.)

Kuyudibi Savaşspor Taş Grup: 2-Arslan İnşaat: 4

Hakem: Süleyman Hilmi Metin

Kuyudibi Savaşspor Taş Grup: Selçuk Bektaş, Enes Buruşoğlu (K.Kart), Kemal Yazıcı, Atilla Güngör, Enes Ayvacı, Tuncay Uyar, Berat Çömlekçioğlu, Kerem Eren

Antrenör: Yıldırım Çelik

Arslan İnşaat: Burhan Varol, Onur Püskül, Serdar Hamarat, Serdar Ergelen, Selçuk Yıldız, M.Mert Marangoz, Selim Engin, Orhan Çakır

Antrenör: Cafer Erdoğan

Goller: Dk.19 Enes Buruşoğlu, Dk.47 Atilla Güngör (Kuyudibi Savaşspor Taş Grup), Dk.14 Orhan Çakır, Dk.15 M.Mert Marangoz, Dk.46 Serdar Ergelen, Dk.50+1 Selim Engin (Arslan İnşaat)

Kırmızı Kart: Dk.42 Enes Buruşoğlu (Kuyudibi Savaşspor Taş Grup)

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü

15 Temmuz 2022 Cuma

Saat 20.00 Türkoğlu Ticaret-Berk Yapı Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 İstanbul Doğuş Gold-Tower Lift Asansör (Genç Olgunlar E Grubu)

Saat 22.00 Narin Simit-SBM. UPS. Sun Solar (Genç Olgunlar B Grubu)

Saat 23.00 Sakarya F.K. Turab Makine-Sakarya Yarenler (Olgunlar B Grubu)

NOT: 16 Temmuz 2022 Cumartesi günü Turnuvamızda müsabaka oynanmayacaktır.

17 Temmuz 2022 Pazar

Saat 20.00 Eriş Yem&VesPro-Cordel Enerji A.Ş. (Genç Olgunlar C Grubu)

Saat 21.00 Dindaroğlu Group-BİES Cafe (Genç Olgunlar Kategorisi D Grubu)

Saat 22.00 Hendek Sarılar Fındık-EGAS Mühendislik (Olgunlar Kategorisi A Grubu)

Saat 23.00 Urgancıoğlu Pamukova-Taraklı Kazım Usta (Genç Olgunlar E Grubu)

18 Temmuz 2022 Pazartesi

Saat 20.00 Aydınlı Ticaret-Sakarya Doğal Taş Dünyası (Genç Olgunlar A Grubu)

Saat 21.00 ASKF-AK-Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Serdivan Gold-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar B Kategorisi)

Saat 23.00 Türk Metal Sendikası-Öz Ada Sigorta (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)

19 Temmuz 2022 Salı

Saat 20.00 Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul-Arslan İnşaat (Genç Olgunlar D Grubu)

Saat 21.00 İzrek A.Ş.-Batu Balık (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)

Saat 22.00 Türk Metal Sendikası-Türk Yapı&bardakpazari.com (Olgunlar Kategorisi A Grubu)

Saat 23.00 Ciğerci Sofuoğlu-İstanbul Doğuş Gold (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)

20 Temmuz 2022 Çarşamba

Saat 20.00 Yaymak Makine&Bosna-Sakarya F.K. Turab Makine (Olgunlar B Grubu)

Saat 21.00 Topçuoğlu Koltuk-Serkan Aydın Saç Ekimi (Genç Olgunlar A Grubu)

Saat 22.00 Gün İnşaat-Türkoğlu Ticaret (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Başak Traktör-SBM. UPS. Sun Solar (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)

21 Temmuz 2022 Perşembe

Saat 20.00 Sakarya Emniyet-BİES Cafe (Genç Olgunlar Kategorisi D Grubu)

Saat 21.00 Vien Yapı&İHL Mezunları-EGAS Mühendislik (Olgunlar Kategorisi A Grubu)

Saat 22.00 Kocaali Abatay Yapı-Taraklı Kazım Usta (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)

Saat 23.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-Eriş Yem&VesPro (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)

22 Temmuz 2022 Cuma

Saat 20.00 Erenler Olgunlar Recep Acar 2. El Tic.-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar B Grubu)

Saat 21.00 Ada Eser Yapı-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)

Saat 22.00 Limas Grup-AK-Belde A.Ş. (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset-Sakarya Murat Eğitim Kurumları (Gençler A Grubu)

23 Temmuz 2022 Cumartesi

Saat 20.00 Tower Lift Asansör-Urgancıoğlu Pamukova (Genç Olgunlar E Grubu)

Saat 21.00 Berk Yapı Akyazıspor-ASKF (Tecrübeli Olgunlar kategorisi)

Saat 22.00 Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup-Dindaroğlu Group (Genç Olgunlar D Grubu)

Saat 23.00 Cordel Enerji A.Ş.-Sakarya Bilim Koleji (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)

24 Temmuz 2022 Pazar

Saat 20.00 Cihanoğulları Tel Çit Sanayi-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar A Grubu)

Saat 21.00 Sakarya Yarenler-Serdivan Gold (Olgunlar Kategorisi B Grubu)

Saat 22.00 SBM.UPS. Sun Solar-Türk Metal Sendikası (Genç Olgunlar B Grubu)

Saat 23.00 Sakarya F.K.&Cumhur Çelik-Hendek Sarılar Fındık (Olgunlar Kategorisi A Grubu)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!