featured

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 9’ncu Akşam Maçları

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
9’ncu Akşam Maçları

Türk Yapı&bardakpazari.com.: 2 -Sakarya F.K.&Cumhur Çelik: 5
Hakem: Murat Bay
Türk Yapı&bardakpazari.com.: Bilal Göktuna, Fevzi Uzel, Erdoğan Yavuz, Ahmet Kurt (K.Kart), Mesut Yılmaz, Ömer Dandan, Orhan Ergün
Antrenör: Adnan Altıntaş
Sakarya F.K.&Cumhur Çelik: Şener Dönmez, Mustafa Suiçmez, Cem Korkmaz, Ali İhsan Tarım, Orhan Tok, İlyas Asan, Ümit Serter Keskin, Fatih Faruşoğlu, Adil Yazıcı, Birol Yavuz
Antrenör: Çetin Serter
Goller: Dk.14 Orhan Ergün, Dk.51 Mesut Yılmaz (Türk Yapı &bardakpazari.com.), Dk.3-46 Cem Korkmaz, Dk.15 İlyas Asan, Dk.33 Orhan Tok, Dk.45 Ümit Serter Keskin (Sakarya F.K.&Cumhur Çelik)
Kırmızı Kart: Dk.34 Ahmet Kurt (Türk Yapı&bardakpazari.com.)

Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul: 4-Sakarya Emniyet: 3
Hakem: Berkay Aykın
Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul: Fatih Bakcan, Bayram Kargün, Sedat Alkan, Oğuz Sallı, Ümit Özen, Murat Demir, Erdem Zeki, Suat Ateş, Nihat Ayvacı, Gökhan Demirbilek (K.Kart)
Antrenör: Şemsettin Ege
Sakarya Emniyet: Osman Selçuk Söyler, Yunus Aygün, Tuncay Güler, Cevdet Demirbaş, Mahmut Kumbaşlı, Ergin Say, Yüksel Hira, İdris Tekin, Ercan Yaman
Antrenör: Erdal Kökçek
Goller: Dk.28 Nihat Ayvacı, Dk.38 Bayram Kargün, Dk.46 Suat Ateş, Dk.51 Erdem Zeki (Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul), Dk.25 Ercan Yaman, Dk.36-44 Ergin Say (Sakarya Emniyet)
Kırmızı Kart: Dk.45 Gökhan Demirbilek (Ferizli Bellona&İzmirli Gayrimenkul)

Ciğerci Sofuoğlu: 5-Kocaali Abatay Yapı: 7
Hakem: Muhammet Emin Arıcı
Ciğerci Sofuoğlu: Serkan Keser, Serkan Cihan, Abdullah Şen, Hüseyin Ören, Fikret Kaba, Bahtiyar Memiş, Ömer Sadıç
Antrenör: Talha Ateş
Kocaali Abatay Yapı: Dağhan Aslan, Yasin Emecan, Nizamettin Kemal Metin, Barış Turgut, Murat Şahin, Yavuz Çangır, Aytaç Lütfü Ayhan, Yakup Yılmaz
Antrenör: Yasin Macuncu
Goller: Dk.4-12-42 Ömer Sadıç, Dk.6-15 Serkan Cihan (Ciğerci Sofuoğlu), Dk.7 Yavuz Çangır, Dk.27-29-32 Aytaç Lütfü Ayhan, Dk.37-45 Barış Turgut, Dk.53 Murat Şahin (Kocaali Abatay Yapı)

Topçuoğlu Koltuk: 5-Sakarya Murat Eğitim Kurumları: 8
Hakem: Muhammet Kantaroğlu
Topçuoğlu Koltuk: Engin Bostancı, Hayri Vatansever, Volkan Karaca, İsmail Yersüren, Musa Avcı, Yusuf Öden, Mehmet Özcan, İsmail Topçuoğlu, Alptuğ Kazıcıoğlu
Antrenör: İbrahim Topçuoğlu
Sakarya Murat Eğitim Kurumları: Muharrem Dardağan, Batuhan Severcan, Ferhat Asan, Ali Durak, Gökhan Çelikaslan, Özer Kaya, Osman Sağır, Cihat Özkılıç, Erkan Çorbacıoğlu
Antrenör: Efkan Akarlar
Goller: Dk.21-30-37 Mehmet Özcan, Dk.23-24 İsmail Topçuoğlu (Topçuoğlu Koltuk), Dk.10 (Pen.)-39-44-47 Cihat Özkılıç, Dk.17-48 Ferhat Asan, Dk.20-50 Ali Durak (Sakarya Murat Eğitim Kurumları)

Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası Fikstürü

NOT: 8-9-10-11 ve 12 Temmuz tarihlerinde Arife ile Bayram olduğundan, 13 Temmuz’da da Sakarya Atatürk Stadında Şampiyonlar Ligi karşılaşması oynanacağından dolayı Turnuvamızda maç yapılmayacaktır.
14 Temmuz 2022 Perşembe
Saat 20.00 Türk Metal Sendikası-Vien Yapı&İHL Mezunları (Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 21.00 Öz Ada Sigorta-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 22.00 Bayrak Ağaç A.Ş.-İzrek A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi C Grubu)
Saat 23.00 Arslan İnşaat-Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup (Genç Olgunlar D Grubu)
15 Temmuz 2022 Cuma
Saat 20.00 Türkoğlu Ticaret-Berk Yapı Akyazıspor (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.00 İstanbul Doğuş Gold-Tower Lift Asansör (Genç Olgunlar E Grubu)
Saat 22.00 Narin Simit-SBM. UPS. Sun Solar (Genç Olgunlar B Grubu)
Saat 23.00 Sakarya F.K. Turab Makine-Sakarya Yarenler (Olgunlar B Grubu)

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!