Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası         39ncu Akşam Maçları

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası         39ncu Akşam Maçları

Beşkardeşler Mobilya: 5-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: 6

Hakem: Yiğit İsmail Abdullahoğlu

Beşkardeşler Mobilya: Erdoğan Yavuz, Münir Uçar, Fahri Kılıç, Ahmet Demir, Derya Sökmenberk, Cemil Kocacık, İhsan Sezer

Antrenör: Muammer Alataş

Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market: Ferruh Bayram, Recep Durak, Hayri Keskin, Aydın Alkan, Arif Uz, Cahit Gürkaynak, Cevat Koç, Yener Ersoy, Erdoğan Talay

Antrenör: Suat Onar

Goller: Dk.12-22-32 Erdoğan Talay, Dk.38 Recep Durak, Dk.46 Arif Uz, Dk.48 Cevat Koç (Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market), Dk.18 İhsan Sezer, Dk.35 Ahmet Demir, Dk.39-42-49 Derya Sökmenberk (Beşkardeşler Mobilya)

Akyazıspor&Çetinkaya Market: 11-Gürdal Turizm: 0

Hakem: Muhammet Kantaroğlu

Akyazıspor&Çetinkaya Market: Şener Dönmez, Muammer Hikmet, Nihat İçyüz, Yusuf Demirbaş, Murat Çavdar, Ali İhsan Tarım, Murat Alan, Abdullah Uzungüngör

Antrenör: Celal Çevik

Gürdal Turizm: Bilal Akçay, Yılmaz Karaaslan, İsa Müslim, Erdoğan Kara, Nevzat Özbay, Salih Orta

Antrenör: Mehmet Yüksel

Goller: Dk.2-29-35-36-38 Murat Alan, Dk.13 Muammer Hikmet, Dk.19 Abdullah Uzungüngör, Dk.22-34-43 Nihat İçyüz, Dk.46 Yusuf Demirbaş (Akyazıspor&Çetinkaya Market)

Marmara İnan İzolasyon: 1-Remax Hür: 6

Hakem: Levent Gümüşdere

Marmara İnan İzolasyon: Ertan Yıldırım, Ayhan Coşkun, Şeref Başkan, Ömer Uluköylü, Rahmi Aktürk, Bilal Demirbaş, Erdun Alkan

Antrenör: Naim Sarı

Remax Hür: İrfan Arkan, Abdullah Azizoğlu, Engin Özdemir, İsmail Işıksoy, Beyler Gökçe, Aydın Kurucu, Orhan Kurtoğlu

Antrenör: Mehmet Ali Çalışkan

Goller: Dk.15-16-22 Beyler Gökçe, Dk.31 (Pen.) İrfan Arkan, Dk.46 Abdullah Azizoğlu, Dk.48 Orhan Kurtoğlu (Remax Hür), Dk.44 Bilal Demirbaş (Marmara İnan İzolasyon)

Sarı Kartlar: Dk.36 Beyler Gökçe (Remax Hür), Dk.36 Ömer Uluköylü, Dk.45 Şeref Başkan (Marmara İnan İzolasyon)

Gün İnşaat: 14-Yıldız Yemek: 4

Hakem: Murat Bay

Gün İnşaat: Ender Özdemir, Ali Alyüz, Vahit Akbaş, Fuat Karadağ, Naim Çınar, Özcan Sönmez, Nail Kurt, Yusuf Baki

Antrenör: Hakan Kerem Ergünoğlu

Yıldız Yemek: Behçet Al, Mithat Başar, Aydın Tarım, Ömer Akdeniz, Bülent Uyarım, Fatih Kıstak, Şeyhmus Aluş, Hasan Yıldız, Şemsi Çınar

Antrenör: Alaattin Yıldırım

Goller: Dk.12-19-29-48 Nail Kurt, Dk.13-16-21-39-43-49 Yusuf Baki, Dk.25 Vahit Akbaş, Dk.31-33-42 Naim Çınar (Gün İnşaat), Dk.27-35-46 (Pen.)-47 Hasan Yıldız (Yıldız Yemek)

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

26 Temmuz 2019 Cuma

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Marmara İnan İzolasyon-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Gün İnşaat-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

27 Temmuz 2019 Cumartesi (Olgunlar Kategorisi Yarı Finali)

Saat 20.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Akyazı Konak İnşaat

Saat 22.00 Uzman Kimya-Sakarya Masterlar Derneği

28 Temmuz 2019 Pazar (Genç Olgunlar Çeyrek Finali)

Saat 20.30 İnci Mutfak&Şeker Mahallesi-Ada Eser Yapı

Saat 21.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Murat Eğitim Sakarya

Saat 22.30 Ferkas Mühendislik-İzrek Outomotive Labels

Saat 23.30 Sivişoğlu Yapı-Çiftçi Kardeşler

29 Temmuz 2019 Pazartesi (Tecrübeli Olgunlar Yarı Finali)

Saat 20.30 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gün İnşaat

Saat 22.00 Remax Hür-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market

30 Temmuz 2019 Salı (Olgunlar Kategorisi Finali)

Saat 20.30 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)

Saat 22.00 Yarı Final Galipleri (Şampiyonluk maçı)

31 Temmuz 2019 Çarşamba (Genç Olgunlar Yarı Finali)

Saat 20.30 A Grup Birincisi-B Grup İkincisi

(Bu iki maçın arasında, Turnuvamızın Maskotu Sadık Ceylan’ın Doğum günü partisi yapılacaktır)

Saat 22.00 B Grup Birincisi-A Grup İkincisi

1 Ağustos 2019 Perşembe (Tecrübeli Olgunlar Finali)

Saat 20.30 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)

Saat 22.00 Yarı Final Galipleri (Şampiyonluk Maçı)

2 Ağustos 2019 Cuma (Genç Olgunlar Finali)

Saat 20.30 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)

Saat 22.00 Yarı Final Galipleri (Üçüncülük Maçı)

 

YORUM ALANI

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.