Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  38nci Akşam Maçları « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

Sakaryaspor-Kocaelispor: 1-1

Foto Galeri, Sakaryaspor

Salı )sofrası Beklenti

Köşe Yazıları

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  38nci Akşam Maçları

Bu haber 26 Temmuz 2019 - 14:00 'de eklendi ve Bu haber 49 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  38nci Akşam Maçları

Çemsan A.Ş.: 4-Kılıçoğlu Otomotiv: 1

Hakem: Bahadır İleri

Çemsan A.Ş.: Rahmi Avcı, Serhat Karakayalar, Serdar Pamuklar, Haydar Koç, Engin Öztonga, Mehmet Açık, Nuri Çolak, Yaşar Aydın

Antrenör: Emrah Çelikel

Kılıçoğlu Otomotiv: Mustafa Levent, Talip Toprak, Ömer Gündostu, Hasan Kan, Ceyhun Erdem Azgı, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Cemil Kılıç, Ceyhun Sarı

Antrenör: Aydın Alkan

Goller: Dk.2-13-49 Engin Öztonga, Dk.20 Haydar Koç (Çemsan A.Ş.), Dk.23 Ceyhun Sarı (Kılıçoğlu Otomotiv)

Sarı Kartlar: Dk.28 Ceyhun Sarı (Kılıçoğlu Otomotiv), Dk.33 Haydar Koç (Çemsan A.Ş.)

Eser Okulu Bahçıvanspor: 8-İnci Mutfak&Şeker Mahallesi: 5

Hakem: Hakan Can Yılmaz

Eser Okulu Bahçıvanspor: Cihan Şeybak, Dursun Akgöl, Süleyman Duraklar, İlker Hızal, Volkan Yava, Cemalettin Parlak, Şenol Karatay, Ümit Tale, Abdullah Hün, Murat Tiraki

Antrenör: Kadir Kocacık

İnci Mutfak&Şeker Mahallesi: Muhammed Özer, Turgay Akyüz, Servet Duman, Ünsal Dağhan, Hasan Çatan, Selim Karabaş, Nail Dağhan, Yasin Çatalbaş, Adem Emir

Antrenör: Rahmi Kısa

Goller: Dk.2-23 Cemalettin Parlak, Dk.5 İlker Hızal, Dk.6-24-37 Ümit Tale, Dk.9-12 Şenol Karatay (Eser Okulu Bahçıvanspor), Dk.11-21-22-30 (Pen.) Servet Duman, Dk.35 Adem Emir (İnci Mutfak&Şeker Mahallesi)

Sarı Kartlar: Dk.48 Ünsal Dağhan, Dk.49 Yasin Çatalbaş (İnci Mutfak&Şeker Mahallesi)

Sakarya Efe Tur: 3-İzrek Automotive Labels: 11

Hakem: Yunus Aytekin Atabek

Sakarya Efe Tur: Uğur Beler, Ersin Balcı, Ferdi İyem, Faruk Kavakçı, Soner İyem, Emrah İyem, Aycan Pekşen, Yalçın Balık

Antrenör: Osman Güzel

İzrek Automotive Labels: Veysel Beşik, Cengiz Reis, Ümit Kahya, Hakan Tan, Ahmet Kara, Semih Topçuoğlu, Mustafa Agah Şen, Ufuk Demirtaş, Tuncay Yılmaz, Murat Tortop

Antrenör: Talip Toprak

Goller: Dk.4-16-45 Cengiz Reis, Dk.14-17 Ümit Kahya, Dk.28-35-43 Ahmet Kara, Dk.29-32 Ufuk Demirtaş, Dk.47 Tuncay Yılmaz (İzrek Automotive Labels), Dk.12-24-41 Soner İyem (Sakarya Efe Tur)

Çiftçi Kardeşler: 10-Ada Eser Yapı: 7

Hakem: Burak Olcar

Çiftçi Kardeşler: Behçet Durak, Cihan Korucuoğlu, Ayhan Kalyoncu, Fatih Akgün, İrfan Can, İlhan Var, İshak Topçu, Önder Sağlam, Emrah Kılıç

Antrenör: Turan Varkan

Ada Eser Yapı: Hüseyin Çatan, Hamza Duman, Serkan Gümüşel, Haluk Yılmaz, Serdal Şişman, Cemil Şahin, Eyüp Berk, Yasin Aykaç

Antrenör: Serkan Gümüşel

Goller: Dk.3-6-10-49 Cihan Korucuoğlu, Dk.19 İrfan Can, Dk.23 Fatih Akgün, Dk.32-36-38-45 İshak Topçu (Çiftçi Kardeşler), Dk.5 Hamza Duman, Dk.17-20-39 Eyüp Berk, Dk.31 Serkan Gümüşel, Dk.40 Serdal Şişman, Dk.47 Yasin Aykaç (Ada Eser Yapı)

Sarı Kartlar: Dk.21 Cihan Korucuoğlu, Dk.48 Ayhan Kalyoncu (Çiftçi Kardeşler)

Sivişoğlu Yapı: 0-Murat Eğitim Sakarya: 3 (H)

NOT: Sivişoğlu Yapı ile Murat Eğitim Sakarya arasındaki karşılaşma, Sivişoğlu Yapı’nın sahaya çıkmaması üzerine Hakem Engin Bıcak tarafından iptal edilmiştir. Turnuva Tertip Komitesi, karşılaşmayı Murat Eğitim Sakarya’nın 3-0 hükmen galibiyeti şeklinde tescillemiştir.

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

26 Temmuz 2019 Cuma

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Marmara İnan İzolasyon-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Gün İnşaat-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

27 Temmuz 2019 Cumartesi (Olgunlar Kategorisi Yarı Finali)

Saat 20.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Akyazı Konak İnşaat

Saat 22.00 Uzman Kimya-Sakarya Masterlar Derneği

28 Temmuz 2019 Pazar (Genç Olgunlar Çeyrek Finali)

Saat 20.30 İnci Mutfak&Şeker Mahallesi-Ada Eser Yapı

Saat 21.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Murat Eğitim Sakarya

Saat 22.30 Sivişoğlu Yapı-Çiftçi Kardeşler

Saat 23.30 Ferkas Mühendislik-İzrek Outomotive Labels

29 Temmuz 2019 Pazartesi (Tecrübeli Olgunlar Yarı Finali)

Saat 20.30 Grup 1ncisi-Grup Dördüncüsü

Saat 22.00 Grup 2ncisi-Grup Üçüncüsü

30 Temmuz 2019 Salı (Olgunlar Kategorisi Finali)

Saat 20.30 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)

Saat 22.00 Yarı Final Galipleri (Şampiyonluk maçı)

31 Temmuz 2019 Çarşamba (Genç Olgunlar Yarı Finali)

Saat 20.30 A Grup Birincisi-B Grup İkincisi

(Bu iki maçın arasında, Turnuvamızın Maskotu Sadık Ceylan’ın Doğum günü partisi yapılacaktır)

Saat 22.00 B Grup Birincisi-A Grup İkincisi

1 Ağustos 2019 Perşembe (Tecrübeli Olgunlar Finali)

Saat 20.30 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)

Saat 22.00 Yarı Final Galipleri (Şampiyonluk Maçı)

2 Ağustos 2019 Cuma (Genç Olgunlar Finali)

Saat 20.30 Yarı Final Mağlupları (Üçüncülük Maçı)

Saat 22.00 Yarı Final Galipleri (Üçüncülük Maçı)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.