Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  26ncı Akşam Maçları « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  26ncı Akşam Maçları

Bu haber 13 Temmuz 2019 - 22:08 'de eklendi ve Bu haber 30 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  26ncı Akşam Maçları

 

Cumhur Çelik: 2-Yılmazlar İnşaat: 4

Hakem: Ömer Faruk Kılıç

Cumhur Çelik: Adem Çolak, Ergün Cumhur, Fatih Altay, Engin Vatan, Kazım Kamışoğlu, Hakan Sezvan, Ersin Arslan, Abdullah Doğan, Salih Baş, Mehmet Emin Dertli, Sezgin Cumhur

Antrenör: Ayhan Çokiçli

Yılmazlar İnşat: Savaş Tan, Kadir Gül, Ali Nalçacı, Mustafa Hikmet, Özcan Bulut, Sadettin Dağlı, Sadullah Yılmaz, Ayhan Muşmuloğlu, Fahrettin Berk, Mustafa Yavuz, Osman Berk

Antrenör: Celal Çevik

Goller: Dk.6-50+2 Ayhan Muşmuloğlu, Dk.17 Fahrettin Berk, Dk.35 Sadettin Dağlı (Yılmazlar İnşaat), Dk.33 Abdullah Doğan, Dk.47 Sezgin Cumhur (Cumhur Çelik)

Sarı Kartlar: Dk.17 Sezgin Cumhur, Dk.23 Ergün Cumhur, Dk.41 Hakan Sezvan (Cumhur Çelik), Dk.24 Sadullah Yılmaz, Dk.48 Sadettin Dağlı (Yılmazlar İnşaat)

Kebapçı Bey: 2-Sakarya Masterlar Derneği: 9

Hakem: Sunay Bayar

Kebapçı Bey: Bahattin Çakar, Zafer Başkurt, Tarık Aladağ, Faysal Aktaş, Ercan Kaçar, Resul Güzelalp, Murat Can, Çetin Serter, Ergün Özgör

Antrenör: Resul Güzelalp

Sakarya Masterlar Derneği: Şaban Çolak, Mehmet Demir, Vedat Tapan, Mustafa Çabuk, Halil Karaaslan, Yasin Çelik, Erol Çiçek, Erkan Sezgin, Caner Bedir, Murat Balaban, Aytekin Kebelioğlu

Antrenör: Serkan Gidici

Goller: Dk.8-9-13-34-43 Yasin Çelik, Dk.21-32 Erkan Sezgin, Dk.41 Erol Çiçek, Dk.47 Halil Karaaslan (Sakarya Masterlar Derneği), Dk.22 Faysal Aktaş, Dk.33 Çetin Serter (Kebapçı Bey)

Akyazı Konak İnşaat: 1-Uzman Kimya: 2

Hakem: Bahadır İleri

Akyazı Konak İnşaat: Mesut Özkan, Adil Yazıcı, Nadir Orsavaş, Recep Koşar, Güngör Açıkgöz, Hasan Öztürk, Tuncay Budakin, Berat Ferik, Ali Uzuner

Antrenör: Hasan Sabri Yılmaz

Uzman Kimya: Necmi Baltaoğlu, Özcan Tanıl, Yasin Yılmaz, Yasin Usta, Ahmet Polat, Şenol Kargün, Soner Neliker, Volkan Şahinkol, Sinan Özalp, Birol Yavuz

Antrenör: Namık Kemal Yılmaz

Goller: Dk.23 Yasin Yılmaz, Dk.32 Soner Neliker (Uzman Kimya), Dk.33 Tuncay Budakin (Akyazı Konak İnşaat)

Sarı Kartlar: Dk.12 Şenol Kargün, Dk.25 Birol Yavuz, Dk.50+4 Soner Neliker (Uzman Kimya), Dk.18 Adil Yazıcı (Akyazı Konak İnşaat)

Milli Eğitim: 3-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı: 8

Hakem: Hamza Seyyar

Milli Eğitim: Güngör İçer Kemal Güven, Engin Yılmaz, Özgür Yusufreisoğlu, Atilla Çolak, Koray Hoşbay, İbrahim Demirtaş, Recep Karamehmet

Antrenör: İlhan Muslu

Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı: Süleyman Yetim, İdris Kaymak, Metin Öztürk, Haluk Ürkmez, Çetin Tunçat, Soner Çalışkan, Ahmet Kurt, Selahattin Arslan, Musa Avcı, Serkan Kunduz, Akan Mıhçı

Antrenör: Erdem Baykan

Goller: Dk.8 Selahattin Arslan, Dk.23-33 Akan Mıhçı, Dk.38-39-48 Ahmet Kurt, Dk.31 Serkan Kunduz, Dk.49 Soner Çalışkan (Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı), Dk.20 (Pen.)-45 Özgür Yusufreisoğlu, Dk.50 Recep Karamehmet (Milli Eğitim)

Sarı Kart: Dk.40 Kemal Güven (Milli Eğitim)

STA Spor Kompleksi: 2-Sakarya Bahçeşehir Koleji: 6

Hakem: Hakan Can Yılmaz

STA Spor Kompleksi: Önder Gökdemir, Eser Balaban, Hasan Türler, Engin Ünlü, Ergün Demir, Emre Kökten Saylan, Engin Akyıldız, İlker Doğan, Koray Avcı, Erhan Baylan, Nedim Çalman

Antrenör: Özer Yüksel

Sakarya Bahçeşehir Koleji: Ramazan Özdamar, Cengiz Furuncu, Hasan Öztürk, Yüksel Gümüş, Engin Esmer, Mehmet Zafer Akbaş, Ümit Serter Keskin, Faruk Sarman

Antrenör: Mehmet Ali Çalışkan

Goller: Dk.5-32 Faruk Sarman, Dk.17-24-48 Hasan Öztürk, Dk.30 Ümit Serter Keskin (Sakarya Bahçeşehir Koleji), Dk.14 Emre Kökten Saylan, Dk.45 Ergün Demir (STA Spor Kompleksi)

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

13 Temmuz 2019 Cumartesi (Genç Olgunlar Çeyrek Final)

Saat 19.30 Çemsan A.Ş.-İzrek Automotive Labels

Saat 20.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Sakarya Efe Tur

Saat 21.30 Ferkas Mühendislik-Bes Aydınlar Yapı

Saat 22.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Ada Eser Yapı

Saat 23.30 Murat Eğitim Sakarya-Çiftçi Kardeşler

14 Temmuz 2019 Pazar

Saat 20.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Beşkardeşler Mobilya-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Yıldız Yemek-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Remax Hür-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgular Kategorisi)

15 Temmuz 2019 Pazartesi

Saat 19.30 Akyazı Konak İnşaat-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Sakarya Masterlar Derneği-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 STA Spor Kompleksi-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Milli Eğitim-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)

16 Temmuz 2019 Salı (Genç Olgunlar Çeyrek Final)

Saat 19.30 İnci Mutfak-Sivişoğlu Yapı

Saat 20.30 İzrek Automotive Labels-Bes Aydınlar Yapı

Saat 21.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Çiftçi Kardeşler

Saat 22.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Ferkas Mühendislik

Saat 23.30 Çemsan A.Ş.-Sakarya Efe Tur

17 Temmuz 2019 Çarşamba

Saat 20.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Remax Hür-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Gürdal Turizm-Beşkardeşler Mobilya (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar)

18 Temmuz 2019 Perşembe

Saat 19.30 Cumhur Çelik-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Uzman Kimya-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Milli Eğitim-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Akyazı Konak İnşaat-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

19 Temmuz 2019 Cuma (Genç Olgunlar Çeyrek Final)

Saat 19.30 Sakarya Efe Tur-Ferkas Mühendislik

Saat 20.30 Ada Eser Yapı-Sivişoğlu Yapı

Saat 21.30 Murat Eğitim Sakarya-İnci Mutfak

Saat 22.30 Çemsan A.Ş.-Bes Aydınlar Yapı

Saat 23.30 İzrek Automotive Labels-Kılıçoğlu Otomotiv

20 Temmuz 2019 Cumartesi

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Gürdal Turizm-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.