Ali Abanoz, bu maçın öncesinde yapılan saygı duruşunda anılmıştır. « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

Ali Abanoz, bu maçın öncesinde yapılan saygı duruşunda anılmıştır.

Bu haber 13 Temmuz 2019 - 22:01 'de eklendi ve Bu haber 19 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası  25nci Akşam Maçları

Çiftçi Kardeşler: 4-Delta Teknik: 6

Hakem: Furkan Kocayıldız

Çiftçi Kardeşler: Behçet Durak, Nizamettin Kemal Metin, İrfan Can, Kadir Murat Şen, İlhan Var, Emrah Kılıç

Antrenör: Turan Varkan

Delta Teknik: İlhan Sezgin, Yahya Yakupoğlu, İlter Tülüoğlu, Erhan Taşçıkar, Gökhan Aslan, Çetin Akpınar, Turgay Koçkar

Antrenör: Yücel Yayla

Goller: Dk.16-48 İlter Tülüoğlu, Dk.23 Turgay Koçkar, Dk.30-47 Erhan Taşçıkar, Dk.59 Çetin Akpınar (Delta Teknik), Dk.28-43 Kadir Murat Şen, Dk.29 Nizamettin Kemal Metin, Dk.33 İlhan Var (Çiftçi Kardeşler)

Bayrak Ağaç: 7-Kaya Ahşap&Türk Yapı: 3

Hakem: Yunus Aytekin Atabek

Bayrak Ağaç: Mert Çelik, Adnan Işık, Etem Kundo, Serkan Doğan, Özkan Tırağan, Sercan Demir

Antrenör: Menderes Işık

Kaya Ahşap&Türk Yapı: Engin İrdem, Fevzi Uzel, Cihan Yıldız, Enis Tort, Mustafa Sarı, Mesut Yılmaz, Ümit Tiflis, Orhan Ergün

Antrenör: Melih Türk

Goller: Dk.1 Fevzi Uzel, Dk.12 Orhan Ergün, Dk.20 Cihan Yıldız (Kaya Ahşap&Türk Yapı), Dk.22-24-30 Etem Kundo, Dk.27-28-38 Sercan Demir, Dk.43 (K.Kalesine) Enis Tort (Bayrak Ağaç)

Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel: 6-Kılıçoğlu Otomotiv: 9

Hakem: Muhammet Basri Batmaz

Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel: Adil Çakır, Yakup Yılmaz, Uğur Tarakçı, Yasin Emecan, Volkan Zehir, Yücel Arıbal, Bayram Turhan

Antrenör: Yok

Kılıçoğlu Otomotiv: Mustafa Levent, Talip Toprak, Ömer Gündostu, Hasan Kan, Ömer Akdağ, Zeki Nalçacıoğlu, Hakan Öncü, Kadir Mestanlı, Güven Avcı, Cemil Kılıç, Ceyhun Sarı

Antrenör: Aydın Alkan

Goller: Dk.6-11-37-49 Volkan Zehir, Dk.14 Yakup Yılmaz, Dk.39 Yasin Emecan (Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel), Dk.12-17-34 Ömer Gündostu, Dk.19 Ömer Akdağ, Dk.20-24-36 Hakan Öncü, Dk.30 Zeki Nalçacıoğlu, Dk.48 Kadir Mestanlı (Kılıçoğlu Otomotiv)

Sarı Kart: D.47 Hakan Öncü (Kılıçoğlu Otomotiv)

Gün İnşaat: 7-Gürdal Turizm: 2

Hakem: Semih Kahraman

Gün İnşaat: Önder Gökdemir, Osman Tandoğan, Ali Alyüz, Vahit Akbaş, Naim Çınar, Özcan Sönmez, Nail Kurt, Cengiz Yazıcı, Fuat Karadağ, Yusuf Baki, Levent Alkan

Antrenör: Hakan Kerem Ergünoğlu

Gürdal Turizm: Bilal Akçay, Yılmaz Karaaslan, Sinan Kahraman, İsa Müslim, Necdet Atalay, Hüseyin Polat, Nevzat Özbay, Salih Orta, Paşa Şahin

Antrenör: Erdoğan Kara

Goller: Dk.8-27 Necdet Atalay (Gürdal Turizm), Dk.21-40 Nail Kurt, Dk.25 Vahit Akbaş, Dk.28 Naim Çınar, Dk.33 Özcan Sönmez, Dk.35 Cengiz Yazıcı, Dk.47 Yusuf Baki (Gün İnşaat)

Sarı Kart: Dk.22 İsa Müslim (Gürdal Turizm)

NOT: 2 yıl önce 11 Temmuz’da vefat eden Ali Abanoz, bu maçın öncesinde yapılan saygı duruşunda anılmıştır. (Fotoğraflar Ekte).

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

11 Temmuz 2019 Perşembe

Saat 19.30 Çiftçi Kardeşler-Delta Teknik (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Bayrak Ağaç-Kaya Ahşap&Türk Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel-Kılıçoğlu Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Gün İnşaat-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

12 Temmuz 2019 Cuma

Saat 19.30 Cumhur Çelik-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Kebapçı Bey-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Akyazı Konak İnşaat-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Milli Eğitim-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 STA Spor Kompleksi-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)

13 Temmuz 2019 Cumartesi (Genç Olgunlar Çeyrek Final)

Saat 19.30 Çemsan A.Ş.-İzrek Automotive Labels

Saat 20.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Sakarya Efe Tur

Saat 21.30 Ferkas Mühendislik-Bes Aydınlar Yapı

Saat 22.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Ada Eser Yapı

Saat 23.30 Murat Eğitim Sakarya-Çiftçi Kardeşler

14 Temmuz 2019 Pazar

Saat 20.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Beşkardeşler Mobilya-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.00 Yıldız Yemek-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Remax Hür-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgular Kategorisi)

15 Temmuz 2019 Pazartesi

Saat 19.30 Akyazı Konak İnşaat-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Sakarya Masterlar Derneği-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 STA Spor Kompleksi-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Milli Eğitim-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)

16 Temmuz 2019 Salı (Genç Olgunlar Çeyrek Final)

Saat 19.30 İnci Mutfak-Sivişoğlu Yapı

Saat 20.30 İzrek Automotive Labels-Bes Aydınlar Yapı

Saat 21.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Çiftçi Kardeşler

Saat 22.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Ferkas Mühendislik

Saat 23.30 Çemsan A.Ş.-Sakarya Efe Tur

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.