Ertuğrul Akgün Gençlik ve spor il müdürü Arif Özsoy’a teşekkür plaketi verdi

featured

Profesyonel boksun teknik kurulu as başkanı olan ve boks milli takımın çeşitli kademelerinde milli takım antrenörü olarak görev yapan Ertuğrul Akgün Gençlik ve spor il müdürü Arif Özsoy’ a teşekkür plaketi verdi.

Sakarya’mızda göreve geldiği günden bu güne kadar spor için spor müdürlüğün tüm imkânlarını sağlayarak çeşitli branşlarda çalışma salonlarında yeni yapılanma yaparak Sakarya boksuna kazandırmıştır. Sakarya’mızda göreve geldiği günden bu güne kadar büyük atılımlar yapan il spor müdürü Arif Özsoy Sakarya boksunun yeniden şahlanması için ilçelerde ve ilimizde boks salonları kazandırmıştır.

Sakarya boksuna yaptığı bu yeniliklerden dolayı Milli takım antrenörlerimizden Ertuğrul Akgün boksa hizmette bulunan spor il müdürümüz Arif Özsoy’a Profesyonel Boks Federasyonu Teknik kurul as başkanı olarak teşekkür plaketi verdi.

Ertuğrul Akgün bu konuda ‘Sayın Arif Özsoy müdürüm Sakarya’mızdaki boks sporunun kalkınması için bizlere laik gördüğü çalışma salonlarının bu günkü şartlara göre dizayn ederek bize sunmuştur .

Biz hem amatör hem profesyonel boks olarak bize kazandırdığı spor tesisleri için müdürümüze şükran plaketi verdim . Sayın müdürüme teşekkür ederim’ dedi.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!