Erenlerdeilk yarısı 0-0 sonuçlanan sakarya Caddesi-Tekspor maçının ikinci yarısı tam beş gole sahne oldu. Tekspor ikinci yarıya Sakarya caddesinin genç kalecisinin hatalarından Zekeriya ve Girayla bulduğu gollerle 2-0 önde başladı. Ancak ondan sonra Sakarya Caddesi öylesine bir geri dönüşe imza attıki Mitat biri Frikikten olmak üzere 2 gole imza atarken Muratın attığı golle Sakarya Caddesi sahadan 3-2 galip ayrılarak Teksporun kümde kalma umutlarını bir yerde yok eden takım olarak bu galibiyeti soyunma odasında cılkınca kutladı.
Caddeden müthiş geriye dönüş 3-2
![featured](https://www.sportif54.com/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-24-at-18.32.44-1-840x840.jpeg?v=1645767087)