Bronz adama İl Müdüründen ödüllü kutlama

featured

Bronz adama İl Müdüründen ödüllü kutlama

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel , Avrupa 3ncüsü Ömer Faruk Avcı ve Milli takım antrenörü Seydi Gökpınar’ı ağırladı.

Yunanistan’ın Loutraki kentinde yapılan Wako Avrupa Büyükler Kick Boks şampiyonasında Milli Kickboksçumuz Ömer Faruk Avcı 63 Kg.’da

İsrail ve Yunan’lı rakibini yenmiş , Slovenya’lı rakibine yenilerek Şampiyonayı bronz madalya ile tamamlamıştı.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Milli Kickboksçu Ö.Faruk Avcı ile birlikte Yunanistan’daki şampiyonaya Milli takım antrenörü olarak katılan İl Müdürlüğümüz Kick-boks antrenörü Seydi Gökpınar’ ı konuk ederek kendilerini tekrar tebrik etti.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel; “ Bronz madalyayı ülkemize getiren Milli Kick-Boksçumuz Ömer Faruk Avcı ve Milli Takım ve aynı zamanda İl Müdürlüğümüz Kick-Boks antrenörü Seydi Gökpınar’ı kutluyorum. “ dedi. Çelikel , Avrupa 3ncüsü Ömer Faruk Avcı’ya ödül vererek başarılarının devamını diledi.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!