Sakarya Spor Lisesi’nden Çelikel’e Ziyaret

featured

Sakarya Spor Lisesi’nden Çelikel’e Ziyaret

Sakarya Spor Lisesi Okul Müdürü Ahmet Bulat ve Okul Aile Birliği Başkanı Zerrin Yılmaz , Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’i ziyaret etti.

2015 yılında faaliyete geçen Sakarya Spor Lisesi’nde Okul Müdürü Ahmet Bulat ve Okul Aile Birliği Başkanı Zerrin Yılmaz , Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ile hem tanışmak , hem de okul ile bilgi alış verişinde bulunmak için biraraya geldiler.

Sakarya Spor Lisesi Okul Müdürü Ahmet Bulat; “Yeni bir okul olduğumuz için eksikliklerimiz var. Okulumuzdan bir çok başarılı sporcu var. Çalışma alanlarımız konusunda da sizlerden destek bekliyoruz “ dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ;” İl Müdürlüğü olarak, Sakarya Spor Lisesi’nde okuyan öğrencilerimizin, tesislerimizden yararlanması için elimizden gelen yardımı ve desteği yapacağız. “ şeklinde konuştu.

sporlisesiziyaretr-1

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!