featured

Bozkurt ailesi rinklerde

Bozkurt ailesi rinklerde

Bozkurt Ailesi emin adımlarla şampiyonluklara hazırlanıyorlar

Kübra .Elif ve Emirhan Bozkurt  kardeşler Sakaryaspor boks takımında haftanın 3 günü çalışmalarını sürdürüyorlar.

2018 Yılında Bayan Yıldızlar Kategorisinde Kübra Bozkurt 60 kg da şampiyon olmak için çalışmalarını aralıksız sürdürürken Emirhan Bozkur 15 günlük çalışma ile Burdur’da yapılan Üst Minikler Türkiye şampiyonasında 2 maçı sayı ile kazanarak gelecek yıla ümit verdi.

Elif Bozkurt ise çok küçük yaşlarda olmasına rağmen ablası ve abisini örnek alarak çalışmalarını sürdürmekte

Aile büyüğü Olan Salih Bozkurt çocuklarının başarılı olabilmeleri için var gücünle desteklediklerini belirtirken çocuklarının antrenörlüğünü yapan Ertuğrul Hocamızdan memnun kaldıklarını kısa zamanda çok yol kat edildiğini gözlemlerinden anlaşıldığını ifade ederek 2018 yılı Bizim yılımız olacaktır dedi.

Milli  takım ve Sakaryaspor boks antrenörü Ertuğrul Akgün Bozkurt aile bireylerine teşekkür ederim . Bu çocuklar geleceğin şampiyonları olacaklardır. Bende bu yetenekli sporcularıma plaket vererek onurlandırdım. Yeter ki çalışmalarına devam etsinler çok yetenekli birer sporcularımızdır dedi.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!