Ameliyat olan Bahadır’dan teşekkür mesajı

featured

Ameliyat olan Bahadır’dan teşekkür mesajı

By-Pass ameliyatı olduktan sonra evinde istirahat eden ve sağlık durumu her geçen gün iyiye giden Hendek Belediye Başkan Yardımcısı ve Hendekspor Başkanı Hüdaverdi Bahadır, teşekkür mesajı yayınladı.

 

Bahadır yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Rahatsızlığım sonrasında sağlığıma kavuşmam için doktorlarım tarafından gerçekleştiren By-Pass ameliyatı sonrasında Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinden taburcu edilerek, evimde istirahat etmeye başladım. Çok şükür genel durumum her geçen gün daha iyiye gitmektedir. Tedavi ve ameliyat sürecim boyunca tüm hastalarla yakından ilgilenip canla başla mücadele eden ve benimde sağlığıma kavuşmam için gayret eden Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Sn. Yavuz Bingöl ile tüm hastane yöneticilerine, Kalp Damar Cerrahisi Kliniğinden Kalp Damar Cerrahı Prof.Dr. İbrahim Kara’ya, Doç.Dr.Salih Salihi’ye, Doç.Dr. Hakan Saçlı’ya, Dr.Bilhan Özalp’e,Dr. Kadir Durak’a, Kalp Damar Cerrahi kliniği ile yoğun bakım ünitesinde görevli tüm doktorlarımıza, hemşirelerimize ve hasta bakıcıları ile tüm sağlık personeline ayrı ayrı teşekkürü borç bilirim. Hastaneye ve evime gelerek beni ziyaret eden, gerekse de telefon ederek desteğini ve ilgisini eksik etmeyerek yanımızda yer alan; Sakarya’mızın kıymetli Milletvekillerine, Sakarya Valimiz Sn. Çetin Oktay Kaldırım’a, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ekrem Yüce’ye, Genel Sekreter Yardımcıları, Daire Başkanları ve bürokratları ile meclis üyelerimize, Hendek Belediye Başkanım değerli kardeşim Sn.Turgut Babaoğlu’na, Başkan Yardımcıları ve meclis üyelerine, belediyemizdeki mesai arkadaşlarım olan kıymetli daire müdürlerine ve personellerine, MHP Sakarya İl Başkanı Sn. Oğuz Alkaş ve yönetimi ile ilçe teşkilatlarının tüm kademelerine, AK Parti Sakarya İl Başkanı Sn. Yunus Tever ve yönetimi ile ilçe teşkilatlarının tüm kademelerine, Hendekspor’umuzun kıymetli yöneticileri, eski başkan ve yöneticilerine, ilçemizdeki tüm spor kulüplerinin yöneticilerine, siyasi partilerin il-ilçe başkan ve yöneticilerine, İlçe Belediye Başkanlarımız ve değerli yardımcılarına, Sakarya’mız başta olmak üzere ülkemizin çeşitli vilayetlerinde görev yapan kurum il müdürleri ve değerli bürokratlarımıza, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Sn. Erdal Erdem ve Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Sn. Kadir Yağlı başta olmak üzere ilçemiz ve ilimizde görev yapan tüm mahalle muhtarlarımıza, ismini sayamadığım çok kıymetli sevenlerimize ve dostlarımıza, Hendek ve şehrimizin kıymetli eşraflarına, spor camiasının isimlerine, Sakarya’mızda ve ilçemizde görev yapan basın camiasının tüm değerli isimlerine, iş ve siyaset dünyasının değerli isimlerine, protokolümüzün tüm kıymetli mensuplarına, Hendekli ve Sakaryalı hemşehrilerimize, hülasa Sakarya’mızın dört bir tarafından arayan soran herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Kısa zamanda görüşmek üzere, sağlıkla kalın” dedi

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!