Adapazarı Belediyesi Sporcularından Büyük Başarı

featured

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu tarafından gerçekleştirilen Ulusal Sıralama, Milli Takım Seçme ve Performans Gelişim Yarışlarında Adapazarı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları önemli başarılar elde etti. Sporcular, ilimizi ve ülkemizi ay-yıldızlı bayrak altında temsil edecekler.

 

Avrupa Kupası Kadrosuna Seçildiler

Adapazarı Belediyesi Spor Kulübü, çeşitli spor branşlarında elde ettiği başarılara bir yenisini daha ekledi. Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu’nun 24 Nisan 2022 tarihinde Ankara’da düzenlediği Ulusal Sıralama, Milli Takım Seçme ve Performans Gelişim Yarışlarında Adapazarı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Mehmet Ali Koçak, U17 Erkekler Kategorisi 3’lü branşta Türkiye 2’incisi; U17 Kadınlar Kategorisi 3’lü branşta Yağmur Ayşe Malkoç Türkiye 4’üncüsü olarak Milli Takım Avrupa Kupası kadrosunda ilimizi ve ülkemizi temsil etmeye hak kazandılar.

 

Başkan Işıksu’dan Tebrik

Başarıları nedeniyle sporcuları tebrik eden Başkan Işıksu, “Adapazarı Belediyemizin Gençlik ve Spor Kulübü, her geçen gün başarılarına bir yenisini daha ekliyor. Birçok branşta önce Adapazarı’mızı, daha sonra ilimizi temsil eden sporcularımız ay-yıldızlı bayrağın altında da ülkemizi temsil ediyor. Oldukça gururlu ve mutluyuz. Pentatlon alanında edindikleri başarılarla ülkemizi Avrupa Kupası kadrosunda temsil etmeye hak kazanan sporcularımızı tebrik ediyorum. Spora ve sporcuya destek vermeye, Adapazarı’mızı her alanda başarılara ulaştırmaya devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!