Gazi Metal 32’nci Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası
39’uncu Akşam Maçları
Türk Metal Sendikası: 6-Topçuoğlu Koltuk: 6
Hakem: Murat Bay
Türk Metal Sendikası: Eser Bakırcı, Olcay Meriç, Saffet Özdemir, Gökhan Gülçiçek, Tuncay Yılmaz, Eray Kırgöz, Burak Aydın
Antrenör: Özcan Tanıl
Topçuoğlu Koltuk: Şafak Topçuoğlu, Hayri Vatansever, Volkan Karaca, Beyti Aydın, Musa Avcı, Mehmet Özcan, Gürkan Kiraz, İsmail Topçuoğlu, Alptuğ Kazıcıoğlu Antrenör: İbrahim Topçuoğlu
Goller: Dk.8-50 İsmail Topçuoğlu, Dk.29 Alptuğ Kazıcıoğlu, Dk.32-46 Mehmet Özcan, Dk.44 (K.Kalesine) Gökhan Gülçiçek (Topçuoğlu Koltuk), Dk.15 Gökhan Gülçiçek, Dk.16-52 Burak Aydın, Dk.19 Olcay Meriç, Dk.33 Saffet Özdemir, Dk.41 Eray Kırgöz (Türk Metal Sendikası)
—
Gün İnşaat: 3-Berk Yapı Akyazıspor: 4
Hakem: Berkan Sercan Dertli
Gün İnşaat: Ender Özdemir, Ali Alyüz, Yavuz Öztürk, Çetin Tunçat, Özcan Sönmez, Nail Kurt, Vedat Tapan, Yusuf Diril
Antrenör: Naim Çınar
Berk Yapı Akyazıspor: Mesut Özkan, Adnan Öztürk, Şükrü Kara, Osman Berk, Sadettin Dağlı, Yusuf Demirbaş, Muammer Hikmet, Hasan Sabri Yılmaz, Recai Eker, Mustafa Yavuz, Fahrettin Berk, Hasan Altuntaş
Antrenör: Celal Çevik
Goller: Dk.4-37-45 Nail Kurt (Gün İnşaat) Dk.16 Fahrettin Berk, Dk.18 Yusuf Demirbaş, Dk.22 Hasan Sabri Yılmaz, Dk.36 Osman Berk (Berk Yapı Akyazıspor)
—
Arslan İnşaat: 7-İzrek A.Ş.: 13
Hakem: Tayfun Güz
Arslan İnşaat: Burhan Varol, Onur Püskül, Serdar Hamarat, Serdar Ergelen, Selçuk Yıldız, M.Mert Marangoz, Mustafa Turhan, Orhan Çakır
Antrenör: Cafer Erdoğan
İzrek A.Ş.: Sertan Saral, Serdar Pamuklar, Cemalettin Parlak, Engin Öztonga, Ümit Tale, Burak Uzuner, Yaşar Aydın, Ahmet Kara, Ayhan Kalyoncu, Levent Demiray
Antrenör: Mustafa Yıldırım
Goller: Dk.8-13-16-19-20-25-45-47-50 Engin Öztonga, Dk.17 Ümit Tale, Dk.34-42 Cemalettin Parlak, Dk.38 Levent Demiray (İzrek A.Ş), Dk.21-33 Onur Püskül, Dk.22-43 Selçuk Yıldız, Dk.37-49 M.Mert Marangoz, Dk.43 Serdar Ergelen (Arslan İnşaat)
—
Gazi Metal 32’nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasında
İKİNCİ TUR FİKSTÜRÜ
18 Ağustos Perşembe
Saat 20.30 (ÖZEL MAÇ-ÖZEL MAÇ-ÖZEL MAÇ)
Saat 21.30 Sakarya Bil Koleji-Kocaali Abatay Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.30 Ada Eser Yapı-Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup (Genç Olgunlar A Grubu)
19 Ağustos 2022 Cuma
Saat 20.30 Topçuoğlu Koltuk-Towerlift Asansör (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 21.30 Sakarya F.K.&Cumhur Çelik-Hendek Sarılar Fındık (Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
Saat 22.30 Narin Simit-İzrek A.Ş. (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
20 Ağustos 2022 Cumartesi
Saat 20.30 Türk Metal Sendikası-Arslan İnşaat (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.30 Yaymak Makine Bosna-Kılıçoğlu Otomotiv (Olgunlar Kategorisi Çeyrek Final)
Saat 22.30 Aydınlı Ticaret-Kuyudibi Savaşspor&Taş Grup (Genç Olgunlar A Grubu)
21 Ağustos 2022 Pazar
Saat 20.30 Sakarya Bil Koleji-BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 21.30 İzrek A.Ş.-Towerlift Asansör (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.30 (ÖZEL MAÇ-ÖZEL MAÇ-ÖZEL MAÇ)
22 Ağustos 2022 Pazartesi
Saat 20.30 Aydınlı Ticaret-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 21.30 Kuyudibisavaşspor&Taş Grup-Kocaali Abatay Yapı (Genç Olgunlar A Grubu)
Saat 22.30 Arslan İnşaat-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
NOT: Fikstürdeki sıkışma sebebiyle 23 Ağustos 2022 Salı günü turnuvamızda maç yapılmayacaktır.
24 Ağustos 2022 Çarşamba
Saat 20.00 Towerlift Asansör-Türk Metal Sendikası (Genç Olgunlar Kategorisi B Grubu)
Saat 21.00 Aydınlı Ticaret-Sakarya Bil Koleji (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 22.00 Arslan İnşaat-Narin Simit (Genç Olgunlar Kategorisi A Grubu)
Saat 23.00 Kocaali Abatay Yapı-BÜZTAŞ Beton&Sezgin Ofset (Genç Olgunlar A Grubu)
DUYURU: İkinci turda takımların her gün, üst üste maç yapmamaları için yeni program uygulanmıştır. İkinci turda bazı akşamlar üç, bazı akşamlar iki maç yapılacaktır.