Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 19ncu Akşam Maçları
Adapazarı Belediyesi: 3-Ada Eser Yapı: 16
Hakem: Kerem Şenneyli
Adapazarı Belediyesi: Şenol Beriş, Tahsin Kalpak, Yavuz Karabulut, Emre Kurt, Yunus Emre Erkin, Ferdi İlkhan
Antrenör: Semih Bilen
Ada Eser Yapı: Hüseyin Çatan, Soner Karakullukçu, Semih Alankaya, Abdurrahman Çağatay, Hamza Duman, Haluk Yılmaz, Serkan Gümüşel, Serdal Şişman, Cemil Şahin, Eyüp Berk
Antrenör: İsa Gümüşel
Goller: Dk.4-16-44 Serkan Gümüşel, Dk.8-14-22-25-27-32-33-41-44-47 Eyüp Berk, Dk.11 Abdurrahman Çağatay, Dk.40-42 Serdal Şişman (Ada Eser Yapı), Dk.28 (Pen.) Emre Kurt, Dk.37 Yunus Emre Erkin, Dk.45 Ferdi İlkhan (Adapazarı Belediyesi)
—
İnci Mutfak: 4-Tekoplus: 3
Hakem: Muhammed Kantaroğlu
İnci Mutfak: Muhammed Özer, Turgay Yitiz, Servet Duman, Ünsal Dağhan, Selim Karabaş, Nail Dağhan, Yasin Çatalbaş, Ferit Aktaş, Adem Emir
Antrenör: Rahmi Kısa
Tekoplus: Birol Beşiroğlu, Sinan Sezer, Tamer Güler, Metin Kurnazer, Mehmet Neyse, Talat Özer, Bülent Erkmen, Mesut Toprak, Ahmet Haklı, Gürkan Bostan
Antrenör: Sefa Yılmaz
Goller: Dk.13 Tamer Güler, Dk.41 Mesut Toprak, Dk.45 Metin Kurnazer (Tekoplus), Dk.16-31 Selim Karabaş, Dk.35-48 Servet Duman (İnci Mutfak)
Sarı Kartlar: Dk.30 Metin Kurnazer, Dk.34 Tamer Güler (Tekoplus), Dk.48 Servet Duman (İnci Mutfak)
—
Kayar Sucuk: 3-Gürtırspor: 4
Hakem: Kubilay Burak Türkyılmaz
Kayar Sucuk: Hakan Tosun, Fırat Çam, Fatih Nogay, Abdullah Akyol, Özay Akgün, Yasin Yaman, Ercan Bakırtaş, Mustafa Ay, Ali Osman Gürsoy
Antrenör: Metin Uslu
Gürtırspor: Şenol Eroğlu, Mahmut Özcan, Yavuz Selim Çalışkan, Bilal Kaya, Coşkun Güngör, Sadettin Ürkmez, Oğuz Çalışkan, Osman Uysal
Antrenör: Salih Çalışkan
Goller: Dk.4 Coşkun Güngör, Dk.15 Osman Uysal, Dk.43 Mahmut Özcan, Dk.46 Bilal Kaya (Gürtırspor), Dk.22 Ali Osman Gürsoy, Dk.26 Mutafa Ay, Dk.49 Ercan Bakırtaş (Kayar Sucuk)
Sarı Kartlar: Dk.33 Fırat Çam, Dk.35 Fatih Nogay (Kayar Sucuk), Dk.35 Sadettin Ürkmez (Gürtırspor)
—
Sivişoğlu Yapı: 5-Sakarya Efe Tur: 10
Hakem: Süleyman Hilmi Metin
Sivişoğlu Yapı: Dağhan Aslan, Aytaç Lütfü Ayhan, Emre Filizfidanoğlu (K.Kart), Eren Tan, Barış Turgut, Serdar Hamarat
Antrenör: Serdar Ergelen
Sakarya Efe Tur: Uğur Beler, Erman Hasekioğlu, Ersin Balcı, Ferdi İyem, Faruk Kavakçı, Soner İyem, Gökhan Kaba, Aycan Pekşen
Antrenör: Emin Dindaroğlu
Goller: Dk.1-38-40-44-48 Gökhan Kaba, Dk.17-31 Faruk Kavakçı, Dk.19 Aycan Pekşen, Dk.25+1-26 Soner İyem (Sakarya Efe Tur), Dk.24-34 Barış Turgut, Dk.30 Serdar Hamarat, Dk.32 (K.Kalesine) Ferdi İyem, Dk.46 Aytaç Lütfü Ayhan (Sivişoğlu Yapı)
Sarı Kartlar: Dk.15 Emre Filizfidanoğlu, Dk.39 Dağhan Aslan (Sivişoğlu Yapı), Dk.45 Ersin Balcı (Sakarya Efe Tur)
Kırmızı Kart: Dk.45 (2.Sarı) Emre Filizfidanoğlu (Sivişoğlu Yapı)
—
GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ
6 Temmuz 2019 Cumartesi
Saat 19.30 Uzman Kimya-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Akyazı Konak İnşaat-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Milli Eğitim (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Kebapçı Bey-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Yılmazlar İnşaat-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)
7 Temmuz 2019 Pazar
Saat 19.30 Çalışkan Otomotiv-Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor (Genç Olgunlar)
Saat 20.30 Milli Eğitim-Bozbeyler&Güneşlerspor (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor-Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel (Gençler)
Saat 22.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Topçuoğlu Koltuk (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Sakarya 79-Enma İnşaat (Genç Olgunlar Kategorisi)
8 Temmuz 2019 Pazartesi
Saat 19.30 Kaya Ahşap&Türk Yapı-Eriş Yem (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Çemsan A.Ş.-Bayrak Ağaç (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Bes Aydınlar Yapı-Tekoplus (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Yıldız Yemek-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)
9 Temmuz 2019 Salı
Saat 20.30 Murat Eğitim Sakarya-Ferkas Mühendislik (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Beşkardeşler Mobilya (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Kayar Sucuk-İzrek Automotive Labels (Genç Olgunlar Kategorisi)
10 Temmuz 2019 Çarşamba
Saat 19.30 Gürtırspor-İnci Mutfak (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Ferizli Gücü-Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Topçuoğlu Koltuk-Eser Okulu Bahçıvanspor (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Eriş Yem-Ada Lider (Genç Olgunlar Kategorisi)
11 Temmuz 2019 Perşembe
Saat 19.30 Çiftçi Kardeşler-Delta Teknik (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Bayrak Ağaç-Kaya Ahşap&Türk Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel-Kılıçoğlu Otomotiv (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Gün İnşaat-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)
12 Temmuz 2019 Cuma
Saat 19.30 Cumhur Çelik-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Kebapçı Bey-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Akyazı Konak İnşaat-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Milli Eğitim-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 STA Spor Kompleksi-Sakarya Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)
—