Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 3ncü Akşam Maçları
Yıldız Yemek: 2-Köftecim Erdal: 6
Hakem: Murat Sarkuş
Yıldız Yemek: Behçet Al, Hasan Yıldız, Mithat Başar, Aydın Tarım, Bülent Uyarım, İsa Müslim, Sinan Kahraman, Orhan Muslu, Ekrem Çelik, Ömer Akdeniz, Hakan Yapan
Antrenör: Alaattin Yıldırım
Köftecim Erdal: Önder Özdemir, Selahattin Aydın, Hüseyin Aydın, Latif Yan, Recai Yan, İzzet Yaldız, İsmail Yenice, Uğur Çelikarslan, Adnan Öztürk, Hüseyin Karamehmetoğlu, Abdurrahman Yılmaz
Antrenör: Mesut Özkan
Goller: Dk.13 Selahattin Aydın, Dk.21-49-50 Recai Yan, Dk.27-40 İzzet Yaldız (Köftecim Erdal), Dk.23 Orhan Muslu, Dk.45 Sinan Kahraman (Yıldız Yemek)
—
Milli Eğitim: 6-Ertaş Harita: 8
Hakem: Murat Baş
Milli Eğitim: İsa Aydıncı, Numan Savur, Engin Yılmaz, Özgür Yusufreisoğlu, Sadık Adatepe, Murat Kantarcıoğlu, Meriç Akkaya, Yusuf Yıldırım, Adem Arslan, Taşkın Esmer
Antrenör: İlhan Sütlü
Ertaş Harita: Veysel Beşik, Aytaç Çakıroğlu, Ömer Gündostu, Serdar Pamuklar, Haydar Koç, Fatih Sarman, Metin Aydınlı, Hasan Kan, İlhan Var
Antrenör: Suat Onar
Goller: Dk.2-4 İlhan Var, Dk.12 Hasan Kan, Dk.14 Serdar Pamuklar, Dk.41-42-45-50 Haydar Koç (Ertaş Harita), Dk.27-37 Özgür Yusufreisoğlu, Dk.38-40 Numan Savur, Dk.39 Adem Arslan, Dk.47 Meriç Akkaya (Milli Eğitim)
—
Gürdal Turizm: 7-Hunca Masterlar: 1
Hakem: Bahadır İleri
Gürdal Turizm: Hüsamettin Gönüller, Halim Gönül, Doğan Yüksel, Hamza Balcılar, Orhan Sert, Derya Sökmenberk, Levent Berber, Uğur Uysal, Ali Alyüz, Yusuf Diril, Erdoğan Yavuz
Antrenör: Muammer Alataş
Hunca Masterlar: Bora Durmuşel, Ayhan Kebeli, Cemal İdikut, Seyhan Dinç, Fahri Durmuş, Ahmet Özkan, Mustafa Asım Çoban
Antrenör: Erdoğan Köse
Goller: Dk.16-17-45 Yusuf Diril, Dk.32 Doğan Yüksel, Dk.35 Erdoğan Yavuz, Dk.36-41 Uğur Uysal (Gürdal Turizm), Dk.47 Ayhan Kebeli (Hunca Masterlar)
—
Uzman Kimya: 1-Ada Çit: 4
Hakem: Hakan Adlı
Uzman Kimya: Ertuğrul Çetin, Alper Yılmaz, Serdar Aktürk. Emrah Toylar, Orhan Tok, Yasin Bakır, Ayhan Coşkun, Emre Uludere, Mustafa Amasyalı
Antrenör: Ergün Özgür
Ada Çit: Ahmet Çoban, Özgür Ömez, Mustafa Sarı, Orhan Ergin, Engin Kan, Nihat Muriç Baş, Murat Gem, Murat Kemiksiz, Dinçer Çakar
Antrenör: Yok
Goller: Dk.1 (46.sn.) Yasin Bakır (Uzman Kimya), Dk.11 Özgür Ömez, Dk.28-29 Orhan Ergin, Dk.44 Nihat Muriç Baş (Ada Çit)
—
Temiz İş Alarm: 1-Oto Aydeniz: 11
Hakem: Anıl Garan
Temiz İş Alarm: Metin Bayram, Yakup Vergül, Ahmet Öksüz, Cevat İpşiroğlu, Naim Çınar, Metin Başkaya, Özcan Sönmez, Murat Tunçlar, Nail Kurt, Yılmaz Demir, Mahmut Balkan, İlhan Gülşen
Antrenör: Erkan Çetin
Oto Aydeniz: Adem Çolak, Rıfat Deniz, Mustafa Çabuk, Çetin Tunçat, Cevat Koç, Atakan Gültekin, Davut Arslan, Engin Akyıldız
Antrenör: Savaş Kılınç
Goller: Dk.3 Cevat Koç, Dk.6-10-45-48 Rıfat Deniz, Dk.10-38 Atakan Gültekin, Dk.13-42 Davut Arslan, Dk.35 Engin Akyıldız, Dk.46 Mustafa Çabuk (Oto Aydeniz), Dk.4 Nail Kurt (Temiz İş Alarm)
—
TURNUVA PROGRAMI
8 Temmuz Cumartesi
Saat 19.30 Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor-Sakarya Sanatkarlar Odası (Olgunlar)
Saat 20.30 Sakarya İz Reklam-Eski Reji (Gençler)
Saat 21.30 1837 Sapanca Balkaya Tekstil-Adaşen Oto&Seçkin Makina (Gençler)
Saat 22.30 Kocaeli Masterler-Has Traktör (Gençler)
Saat 23.30 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Proda (Gençler)
9 Temmuz Pazar
Saat 19.30 BAİ Yapı-Kuyudibi Savaşspor (Gençler)
Saat 20.30 Düzce Veteranlar-Sude Gıda (Olgunlar)
Saat 21.30 Eski Dostlar-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar (Gençler)
Saat 22.30 Er Yapı Bosna-Kocaali Demir Emlak (Olgunlar)
Saat 23.30 Süel Yapı&Beyaz Köşk-Suev İnşaat (Olgunlar)
10 Temmuz Pazartesi
Saat 19.30 Güneşoğlu Süt Ürünleri-Kocaali Çarşı (Gençler)
Saat 20.30 Akyazı Akbaş İnşaat-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor (Tecrübeli)
Saat 21.30 Tura Fındık-Akyazı Öztürkler Market (Olgunlar)
Saat 22.30 Doruk Koleji-Çiğ Köftecim (Gençler)
Saat 23.30 Akyazı Samastı İnşaat-Doruk Koleji (Olgunlar)
11 Temmuz Salı
Saat 19.30 Milli Eğitim-SAYTEM Temizlik&Emin Koruma (Olgunlar)
Saat 20.30 Sapanca Mustafa Mercan İnşaat-Şanlı Apart (Gençler)
Saat 21.30 Köftecim Erdal-Rodi Burger (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 22.30 Remax Hür Gayrimenkul-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 23.30 Kaynarca Duran Teknik-EKM Grup (Gençler)
12 Temmuz Çarşamba
Saat 19.30 Temiz İş Alarm-Gürdal Turizm (Olgunlar)
Saat 20.30 Ada Çit-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Gençler)
Saat 21.30 Sakarya Sanatkarlar Odası-Oto Aydeniz (Olgunlar)
Saat 22.30 Milli Eğitim-Er Yapı Bosna (Gençler)
Saat 23.30 Ada Şen Oto&Seçkin Makina-Ertaş Harita (Gençler)
13 Temmuz Perşembe
Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Toy Aydınlatma (Gençler)
Saat 20.30 Kocaali Demir Emlak-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar)
Saat 21.30 Kuyudibi Savaşspor-Eski Reji (Genç Olgunlar)
Saat 22.30 Hunca Masterler-Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor (Olgunlar)
Saat 23.30 Has Traktör-BAİ Yapı (Genç Olgunlar)
14 Temmuz Cuma
Saat 19.30 Suev İnşaat-Sude Gıda (Olgunlar)
Saat 20.30 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Boşhoku (Gençler)
Saat 21.30 Düzce Veteranlar-Er Yapı Bosna (Olgunlar)
Saat 22.30 Kocaali Çarşı-Proda (Genç Olgunlar)
Saat 23.30 Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)
15 Temmuz Cumartesi
Ülkemizde yaşanan hain darbe girişiminin yıldönümü olduğundan maç yapılmayacaktır.
—