SON DAKİKA

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası      35nci Akşam Maçları

Bu haber 23 Temmuz 2019 - 10:10 'de eklendi ve Bu haber 142 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası      35nci Akşam Maçları

Bes Aydınlar Yapı: 5-Kılıçoğlu Otomotiv:  12

Hakem: Süleyman Hilmi Metin

Bes Aydınlar Yapı: Engin Kasım, Ozan İşbilir, Murat Uygun, Ceyhun Tezcan, Mehmet Öztürk, Erdem Kılıçaslan, Ali Barış Boncuk, İlhan Sağır

Antrenör: Ali Barış Boncuk

Kılıçoğlu Otomotiv: Mustafa Levent, Talip Toprak, Ömer Gündostu, Hasan Kan, Ceyhun Erdem Azgı, Zeki Nalçacıoğlu, Cemil Kılıç, Ceyhun Sarı

Antrenör: Aydın Alkan

Goller: Dk.1-16-27 Zeki Nalçacıoğlu, Dk.4 Ömer Gündostu, Dk.6-21-23-25 Talip Toprak, Dk.24-46 Ceyhun Sarı, Dk.48 Ceyhun Erdem Azgı, Dk.49 Cemil Kılıç (Kılıçoğlu Otomotiv), Dk.10-22 Mehmet Öztürk, Dk.26 (Pen.)-29 Ceyhun Tezcan, Dk.28 İlhan Sağır (Bes Aydınlar Yapı)

Sarı Kart: Dk.25 Ceyhun Tezcan (Bes Aydınlar Yapı)

Çiftçi Kardeşler: 14-İnci Mutfak&Şeker Mahallesi: 5

Hakem: Muhammet Kantaroğlu

Çiftçi Kardeşler: Behçet Durak, Cihan Korucuoğlu, Ayhan Kalyoncu, İrfan Can, Önder Sağlam, İlhan Var, Mehmet Gümüştaş, İshak Topçu, Emrah Kılıç

Antrenör: Turan Varkan

İnci Mutfak&Şeker Mahallesi: Ferhat Duman, Turgay Akyüz, Servet Duman, Ünsal Dağhan, Hasan Çatan, Selim Karabaş, Nail Dağhan, Yasin Çatalbaş, Adem Emir

Antrenör: Serkan Suel

Goller: Dk.1-6-11-15-27-26 İshak Topçu, Dk.2-13-41-45 Cihan Korucuoğlu, Dk.20 Mehmet Gümüştaş, Dk.39-46 İlhan Var, Dk.49 Emrah Kılıç (Çiftçi Kardeşler), Dk.23 Servet Duman, Dk.24-50 Hasan Çatan, Dk.28 Adem Emir, Dk.38 Nail Dağhan (İnci Mutfak&Şeker Mahallesi)

Çemsan A.Ş.: 6-Ferkas Mühendislik: 2

Hakem: Murat Baş

Çemsan A.Ş.: Yalçın Arıkan, Serhat Karakayalar, Serdar Pamuklar, Haydar Koç, Engin Öztonga, Mehmet Açık, Nuri Çolak, Yaşar Aydın

Antrenör: Emrah Çelikel

Ferkas Mühendislik: Halil İbrahim Kurban, Doğan Konuklar, Emrah Yılmaz, Yakup Karabulut, Ümit Tiflis, Meriç Akkaya, Enis Tort, Orhan Tok

Antrenör: Davut Arslan

Goller: Dk.6 Yaşar Aydın, Dk.10-42 Haydar Koç, Dk.16-19 Engin Öztonga, Dk.50 Mehmet Açık (Çemsan A.Ş.), Dk.7 Ümit Tiflis, Dk.35 Yakup Karabulut (Ferkas Mühendislik)

Sarı Kartlar: Dk.21 Emrah Yılmaz (Ferkas Mühendislik), Dk.37 Haydar Koç, Dk.44 Serdar Pamuklar (Çemsan A.Ş.)

Ada Eser Yapı: 3-Murat Eğitim Sakarya: 4

Hakem: Sinan Bilgin

Ada Eser Yapı: Hüseyin Çatan, Semih Alankaya, Hamza Duman, Haluk Yılmaz, Yasin Aykaç, Serkan Gümüşel, Serdal Şişman, Eyüp Berk

Antrenör: Erkan Açıkgöz

Murat Eğitim Sakarya: Volkan Yazıcı, Erkan Çorbacıoğlu, Efkan Akarlar, İskender İşçi, Kemal Cavnar, Sezer Huysuz, İlyas Asan, Kadir Yıldırım

Antrenör: İsmail Bostancı

Goller: Dk.5-19-20 İlyas Asan, Dk.34 İskender İşçi (Murat Eğitim Sakarya), Dk.25 Hamza Duman, Dk.32 Eyüp Berk, Dk.50 Serkan Gümüşel (Ada Eser Yapı)

Sarı Kartlar: Dk.21 Erkan Çorbacıoğlu, Dk.27 Efkan Akarlar (Murat Eğitim Sakarya), Dk.38 Semih Alankaya, Dk.45 Haluk Yılmaz (Ada Eser Yapı)

Eser Okulu Bahçıvanspor: 8-Sivişoğlu Yapı: 4

Hakem: Gökhan Kahyacık

Eser Okulu Bahçıvanspor: Cihan Şeybak, Abdullah Hün, Dursun Akgöl, Cemalettin Parlak, Murat Tiraki, Ümit Tale, Şenol Karatay, İlker Hızal, Volkan Yava, Süleyman Duraklar

Antrenör: Kadir Kocacık

Sivişoğlu Yapı: Dağhan Aslan, Aytaç Lütfü Ayhan, Emre Filizfidanoğlu, Eren Tan, Selçuk Yıldız, Volkan Şahinoğlu, Serdar Ergelen, Serdar Hamarat

Antrenör:  Serdar Ergelen

Goller: Dk.3 Dursun Akgöl, Dk.12 Murat Tiraki, Dk.16 Ümit Tale, Dk.26 Abdullah Hün, Dk.29-30 Şenol Karatay, Dk.37 İlker Hızal, Dk.48 (K.Kalesine) Serdar Hamarat (Eser Okulu Bahçıvanspor), Dk.31 Selçuk Yıldız, Dk.33 (Pen.)-46 Volkan Şahinoğlu, Dk.44 Eren Tan (Sivişoğlu Yapı)

Sarı Kartlar: Dk.9 Dursun Akgöl, Dk.31 Cihan Şeybak, Dk.34 Cemalettin Parlak (Eser Okulu Bahçıvanspor), DK.20 Emre Filizfidanoğlu, Dk.41 Eren Tan (Sivişoğlu Yapı)

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

23 Temmuz 2019 Salı

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Gürdal Turizm-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

24 Temmuz 2019 Çarşamba

Saat 19.30 STA Spor Kompleksi-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Yılmazlar İnşaat-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)

25 Temmuz 2019 Perşembe (Genç Olgunlar Çeyrek Final)

Saat 19.30 Çemsan A.Ş.-Kılıçoğlu Otomotiv

Saat 20.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-İnci Mutfak&Şeker Mahallesi

Saat 21.30 Sakarya Efe Tur-İzrek Automotive Labels

Saat 22.30 Sivişoğlu Yapı-Murat Eğitim Sakarya

Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Ada Eser Yapı

26 Temmuz 2019 Cuma

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Marmara İnan İzolasyon-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Gün İnşaat-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.