Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası       34ncü Akşam Maçları « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası       34ncü Akşam Maçları

Bu haber 22 Temmuz 2019 - 14:59 'de eklendi ve Bu haber 29 kez okundu. kez görüntülendi.

Gazi Metal 31nci Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası       34ncü Akşam Maçları

Kebapçı Bey: 4-STA Spor Kompleksi:6

Hakem: Berat İnekçioğlu

Kebapçı Bey: Bahattin Çakar, Zafer Başkurt, Tarık Aladağ, Faysal Aktaş, Resul Güzelalp, Murat Can, Çetin Serter, Ersin Tırpan, Ergün Özgör

Antrenör: Buğra Deniz

STA Spor Kompleksi: Osman Demircioğlu, Hasan Türler, Engin Ünlü, İlker Doğan, Koray Avcı, Tamer Yüksel, Erhan Baylan, Ergün Demir, Nedim Çalman, Engin Akyıldız

Antrenör: Özer Yüksel

Goller: Dk.2-41-50 Çetin Serter, Dk.26 Faysal Aktaş (Kebapçı Bey), Dk.14 Nedim Çalman, Dk.29 Tamer Yüksel, Dk.32 Engin Akyıldız, Dk.33-35-39 Erhan Baylan (STA Spor Kompleksi)

Yılmazlar İnşaat: 2-Uzman Kimya: 3

Hakem: Sinem Çetin

Yılmazlar İnşaat: Osman Berk. Ali Nalçacı, Kadir Gül, Mustafa Hikmet, Özcan Bulut, Sadettin Dağlı, Sadullah Yılmaz, Mustafa Yavuz

Antrenör: Celal Çevik

Uzman Kimya: Necmi Baltaoğlu, Özcan Tanıl, Yasin Yılmaz, Cengiz Kuybulu, Emrah Toylar, Şenol Kargün, Sinan Özalp, Birol Yavuz

Antrenör: Namık Kemal Yılmaz

Goller: Dk.17 Emrah Toylar, Dk.29 Sinan Özalp, Dk.44 Şenol Kargün (Uzman Kimya), Dk.27 (Pen.) Sadettin Dağlı, Dk.32 Ali Nalçacı (Yılmazlar İnşaat)

Sarı Kartlar: Dk.23 Cengiz Kuybulu (Uzman Kimya), Dk.39 Sadettin Dağlı (Yılmazlar İnşaat)

Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı: 2-Sakarya Bahçeşehir Koleji: 3

Hakem: Muhammet Basri Batmaz

Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı: Metin Akpınar, İdris Kaymak, Metin Öztürk, Haluk Ürkmez, Soner Çalışkan, Musa Avcı, Serkan Kunduz, Akan Mıhçı

Antrenör: Erdem Baykan

Sakarya Bahçeşehir Koleji: Ramazan Özdamar, Cengiz Furuncu, Hasan Öztürk, Yüksel Gümüş, Engin Esmer, Mehmet Zafer Akbaş, Ümit Serter Keskin, Tuncay Pamuklar

Antrenör: Mehmet Ali Çalışkan

Goller: Dk.8 Ümit Serter Keskin, Dk.25 Engin Esmer, Dk.40 Hasan Öztürk (Sakarya Bahçeşehir Koleji), Dk.13-37 Soner Çalışkan (Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı)

Akyazı Konak İnşaat: 6-Cumhur Çelik: 5

Hakem: Furkan Kocayıldız

Akyazı Konak İnşaat: Mustafa Arslan, Mesut Özkan, Adil Yazıcı, Nadir Orsavaş, Hasan Öztürk, Recep Koşar, Tuncay Budakin, Berat Ferik, Ali Uzuner, Cemil Kurtoğlu

Antrenör: Hasan Sabri Yılmaz

Cumhur Çelik: Salih Baş, Mehmet Emin Dertli, Ergün Cumhur, Fatih Altay, Engin Vatan, Kazım Kamışoğlu, Hakan Sezvan, Abdullah Doğan, Sezgin Cumhur

Antrenör: Ayhan Çokiçli

Goller: Dk.4 Hasan Öztürk, Dk.21-32 Ali Uzuner, Dk.25-39 Berat Ferik, Dk.45 Tuncay Budakin (Akyazı Konak İnşaat), Dk.13-48-50 Engin Vatan, Dk.34 Hakan Sezvan, Dk.43 (Pen.) Mehmet Emin Dertli (Cumhur Çelik)

Sarı Katlar: Dk.11 Sezgin Cumhur, Dk.38 Ergün Cumhur (Cumhur Çelik), Dk.25 Nadir Orsavaş, Dk.28 Recep Koşar, Dk.42 Mesut Özkan (Akyazı Konak İnşaat)

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

22 Temmuz 2019 Pazartesi (Genç Olgunlar Çeyrek Final)

Saat 19.30 Bes Aydınlar Yapı-Kılıçoğlu Otomotiv

Saat 20.30 Çiftçi Kardeşler-İnci Mutfak&Şeker Mahallesi

Saat 21.30 Çemsan A.Ş.-Ferkas Mühendislik

Saat 22.30 Ada Eser Yapı-Murat Eğitim Sakarya

Saat 23.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Sivişoğlu Yapı

23 Temmuz 2019 Salı

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.00 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gün İnşaat (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Gürdal Turizm-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

24 Temmuz 2019 Çarşamba

Saat 19.30 STA Spor Kompleksi-Sakarya Masterlar Derneği (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Yılmazlar İnşaat-Kebapçı Bey (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Sakarya Bahçeşehir Koleji-Uzman Kimya (Olgunlar Kategorisi)

25 Temmuz 2019 Perşembe (Genç Olgunlar Çeyrek Final)

Saat 19.30 Çemsan A.Ş.-Kılıçoğlu Otomotiv

Saat 20.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-İnci Mutfak&Şeker Mahallesi

Saat 21.30 Sakarya Efe Tur-İzrek Automotive Labels

Saat 22.30 Sivişoğlu Yapı-Murat Eğitim Sakarya

Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Ada Eser Yapı

26 Temmuz 2019 Cuma

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 21.00 Akyazıspor&Çetinkaya Market-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.00 Marmara İnan İzolasyon-Remax Hür (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.00 Gün İnşaat-Yıldız Yemek (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.