2. HENDEK BOKS TURNUVASI 5 KASIM’DA KAPALI PAZAR YERİNDE

featured

2. HENDEK BOKS TURNUVASI 5 KASIM’DA KAPALI PAZAR YERİNDE

Hendek Belediyesi destekleriyle Akburak Spor Kulübü organizatörlüğünde bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Hendek Boks turnuvasının 5 Kasım Pazar günü Hendek Ticaret Merkezinde yapılacağı duyuruldu. Başkan Babaoğlu, tüm Sakaryalıları Uluslararası şehirlerden birçok sporcunun katılacağı Boks müsabakalarını izlemeleri için davet etti.

HENDEK TİCARET MERKEZİ ( KAPALI PAZAR YERİ)

Hendek uluslararası bir organizasyona daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 5 Kasım Pazar günü 17.00 ile 20.00 saatleri arasında Hendek Ticaret Merkezi ‘Kapalı Pazar Yerinde’ 2. Hendek Boks Gecesi düzenlenecek. Akburak Spor Kulübü organizatörlüğünde Hendek Belediyesinin katkılarıyla düzenlenecek organizasyona Büyükler kategorisinde Türkiye’nin yanı sıra Kazakistan, Özbekistan, Çeçenistan, Rusya, Gürcistan ve Afganistan’dan toplamda 26 sporcunun katılacağı duyuruldu.

BAŞKAN BABAOĞLU: HENDEK’E BEKLİYORUZ

Kıran kırana mücadelelerin olacağı müsabakaları izlemek isteyen tüm Sakaryalıları 5 Kasım Pazar günü Hendek Ticaret Merkezi Kapalı Pazar yerine davet eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Hendek Boks Gecesi geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda güzel mücadelelere sahne olacak. Hendek Belediyesi olarak Sakarya’mızda sporcularımızın yetişmesine katkı sunmak adına bu tarz organizasyonlara desteğimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Gençlerimizin gerek uluslararası arenalarda gerek bu tarz turnuvalarda bizleri her mecrada temsil etmeleri mutlu ediyor ve gururlandırıyor. Tüm Sakaryalıları 5 Kasım Pazar günü bu organizasyonu yakından izlemeye Hendek’e davet ediyorum” diye konuştu.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!