SON DAKİKA

Kongre 6 Kasım’da

Foto Galeri, Sakaryaspor

1.AMATOR KÜME 2 HAFTA MAÇ PROĞRAMI

Bu haber 01 Ekim 2019 - 11:05 'de eklendi ve Bu haber 87 kez okundu. kez görüntülendi.

1.AMATÖR C GRUBU 05.10.2019 CUMARTİSİ

Kuzulukspor — Ferizli2011spor

Suni       Saat:16:30

Hendekyenimahallespor — Akovabarışspor

Hendek Suni     Saat:16:30

Kaynarcaspor — Sakaryashçekspor

Kaynarca Suni Saat:14:00

Aşağıkirazcaspor — Taşkısığıspor

Arifiye Belediye Kompleksi        Saat:16:30

Şeyhvarmazspor — Yuvalakspor

Mekece              Saat:16:30

Yağcılarspor — Keremalispor

Akyazı Suni        Saat:18:00

 

  1. AMATÖR D GRUBU 05.10.2019 CUMARTİSİ

Pazarköyeğitimspor — Sakaryacaddesispor

Akyazı Suni        Saat:16:00

Turnalıtelligölspor — Harbişspor

Kaynarca Suni   Saat:16:30

Kazımpaşabirlikspor — Yuvalıderespor

Kazımpaşa          Saat:16:30

Akçayspor — Hacıkışlaspor

Arifiyekalaycı Suni          2019 Saat:18:00

Garajlartaçspor — Altınderespor

Erenler Atatürk                2019 Saat:14:00

-1.AMATÖR A GRUBU (05.10.2019 CUMARTİSİ

Köyeğitimspor — Sakaryacaddesispor

Akyazı Suni        Saat:16:00

Turnalıtelligölspor — Harbişspor

Kaynarca Suni   Saat:16:30

Kazımpaşabirlikspor — Yuvalıderespor

Kazımpaşa          Saat:16:30

Akçayspor — Hacıkışlaspor

Arifiyekalaycı Suni          Saat:18:00

Garajlartaçspor — Altınderespor

Erenler Atatürk                Saat:14:00

1.AMATÖR A GRUBU (06/10/12019  PAZAR

Akyazıakınspor — Fırtınagençlerbirliğispor

Akyazı Suni        Saat:19:00

Yeşillergençlikspor — Kocatöngelspor

Hendek Suni     Saat:15:00

Limanderespor — Yenialandüzüspor

Ferizli Suni          Saat:14:00

Serdivanesentepegölspor — Hızırtepeözenspor

Ekrem Karaberber Tesisleri        Saat:18:00

Akartepespor — Alaağaçspor

Söğütlü                2. Hafta Saat:15:00

Taraklıspor — Küçücekbeldespor

Taraklı  2019 Saat:15:00

1.AMATÖR B GRUBU ( 28.09.2019 CUMARTESİ

Akyazıgücüspor — Hacımercanspor

Suni      Saat:17:00

Ozanlargücüspor — Hendekboğazspor

Erenler Atatürk                Saat:19:00

Sakaryatekspor — Kızılcıkspor

Erenler Atatürk                Saat:17:00

Hanlıköyspor — Büyükyanıkspor

Hanlıköy              Saat:15:00

Hayreddinspor — Akyazıçınarlıkgençlikspor

Mekece              2saat:15:00

Olymtourharunustaspor — Akyazıspor

Akyazı Suni        Saat:13:00

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.