-

featured

1.AMATÖR 8 HAFTA MAÇ PRAGRAM

1.AMATÖR 8 HAFTA MAÇ PRAGRAM

1.Amatör Merkez-1 Grubu  15.1.2021  CUMARTRESİ

BÜYÜKYANIKSPOR — BEŞKÖPRÜSPOR  Kaynarca Suni   SAAT:14:00

32EVLERSPOR — HARBİŞSPOR  Erenler Atatürk 1 Nolu Saha        SAAT:19:00

SAKARYAADAFK — SAKARYAAKADEMİKSPOR     Karaman Suni Çim           SAAT:18:00

1.Amatör Merkez-2 Grubu  16-1,2021 PAZAR

TURNALITELLİGÖLSPOR — YILDIRIMSPOR           Karaman Suni Çim           SAAT:16:00

OZANLARGÜCÜSPOR — SAKARYAÇARKSPOR.Erenler Atatürk 1 Nolu Saha                             SAAT:16:00

GÖLKENTSPOR — TAŞLIKİDMANYURDUSPOR                    Ferizli Suni          SAAT:15:30

  1. Amatör Merkez-3 Grubu 17.1.2021 PAZARTESİ

KAYNARCASPOR — YAZLIKSPOR Karaman Suni Çim          SAAT:20:00

SÖĞÜTLÜKALESPOR — AKARTEPESPOR                Karaman Suni Çim           SAAT:18:00

ACIELMALIKSPOR — SAKARYAEĞİTİMSPOR         Erenler Atatürk 1 Nolu Saha        SAAT:20:00

  1. Amatör Merkez-4 Grubu 14.1.2021 PAZARTESİ

BUDAKLARSPOR — TAŞKISIĞIKÖYÜSPOR Erenler Atatürk-2 Nolu Saha SAAT:21:00

ÇAYKIŞLASPOR — SAKARYAKARADENİZSPOR      Erenler Atatürk-2 Nolu Saha       SAAT:19:00

ARİFİYEATILGANSPOR — KAZIMPAŞABELDESPOR             Erenler Atatürk 1 Nolu Saha        SAAT:20:00

1.Amatör Merkez-5 Grubu 1-1-2021  CUMA

FERİZLİSPOR2011 — SAPANCAAKADEMİSPOR   Ferizli Suni          SAAT:14:00

SAPANCAKURTKÖYSPOR — MALTEPEGENÇLİKSPOR       Kırkpınar SAAT:19:00

  1. Amatör Akyazı-1 Grubu 12.12.2021 PAZAR

AKYAZISPOR — YAĞCILARSPOR Akyazı Suni        SAAT:19:00

HASANBEYSPOR — TAŞBURUNSPOR      Akyazı Suni         SAAT:21:00

ASKUZULUKSPOR — ERDOĞDUSPOR     Akyazı Suni         SAAT:18:00

  1. Amatör Akyazı-2 Grubu 14.1.2021 CUMA

KUMKÖPRÜSPOR — YUVALAKSPOR       Akyazı Suni         SAAT:21:00

AKYAZIKARADENİZSPOR — ESKİBEDİLSPOR         Akyazı Suni         SAAT:19:00

  1. Amatör Akyazı-3 Grubu 15.1.2021 CUMARTESİ

KÜÇÜCEKBELDESPOR — FIRTINAGENÇLERBİRLİĞİSPOR Akyazı Suni                         SAAT:20:00

ÇATALKÖPRÜSPOR — 1890 REŞADİYESPOR         Akyazı Suni         SAAT:18:00

  1. Amatör Akyazı-4 Grubu 16.1.2021 PAZAR

KUZULUKSPOR — ÇARKASAMİYESPOR  Kuzuluk Suni      SAAT:14:00

SAKARYAKUYUDİBİSPOR — PAZARKÖYEĞİTİMSPOR        Akyazı Suni         SAAT:16:00

AKYAZIYENİCAMİSPOR — HACIFAZLIOĞLUSPOR                Akyazı Suni         SAAT:14:00

Amatör Geyve-Pamukova-Sapanca 15.1.2021 CUMARTESİ

  1. HAYREDDİNSPOR — BOĞAZKÖYSPOR Pamukova          SAAT:13:00
  2. 1957MEKECESPOR — BAYATSPOR Pamukova          SAAT:15:30
  3. KIZILKAYASPOR — KEMALİYESPOR Geyve  SAAT:15:30
  4. Amatör Hendek Grubu 1.2021 PAZARTESİ

HENDEKDİKMENSPOR — AKOVABARIŞSPOR       Hendek Suni      SAAT:15:00

ÇAMLICABELDESPOR — HENDEKGENÇLİKSPOR Çamlıca SAAT:14:00

1 Amator Küme Karasu Grubu     16.12.2021 PAZAR

LİMANDERESPOR — KUYUMCULUSPOR                SAAT:13:00

DARIÇAYIRIBELDESPOR — KIZILCIKSPOR                              16.01.2022 SAAT:14:00

YUVALIDERESPOR — KURUDERESPOR                   Yuvalıdere          SAAT:14:00

 

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!