SON DAKİKA

Ekrem Oba Şampiyon

 Orta Okullu Yıldız Kızlar  Masa Tenisi İl birinciliğinde mutlu sona ulaşmak için 8 Okul kıyasıya kapıştı

      Ekrem Oba Şampiyon  Çekişmeli geçti

Orta Okullar arası Yıldız Kızlar Masa Tenisi İl birinciliği Atatürk spor kompleksi, Masa Tenisi salonunda yapıldı. İl birinciliği çok çekişmeli geçti ve bir günde tamamlandı.

8 Okul 30 sporcu

İl birinciliğine  A gurubunda  Evrenköy, Serdivan Kale, Ozanlar, Arifiye İHO, B gurubunda Ekrem Oba, SAÜ, Kaynarca Hacı Osman Akgün, Arif Nihat Asya Orta Okullarından 30 Masa Tenisi sporcusu yarıştı. Karşılaşmaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Fatih Çelikel ile BŞB Basketbol şubesi yöneticisi Cavit Akova’da izledi.

Final de 4 takım

Yarı final ve final maçlarında şu sonuçlar alındı; (Yarı Final): Evrenköy 3-2 Arif Nihat Asya, Ekrem Oba 3-0 Arifiye İHO, 3-4 Maçı: Arif Nihat Asya 3-0 Arifiye İHO, Şampiyonluk maçı: Ekrem Oba 3-0 Evrenköy.

Madalya ve Kupalar verildi

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Fatih Çelikel Şampiyon Ekrem Oba Orta Okuluna madalyalarını taktı ve kupa yı takdim etti. İkinci takım Evrenköy OO Okul sporları İl temsilcisi Mehmet Akova, Üçüncü takım Arif Nihat Asya OO Uluslar arası Hakem Ali Gür, Dördüncü takım Arifiye İHO Masa TenisiHakemi Ergin Çelik’ten madalya ve Kupalarını aldılar.

  •  DSC_0288 DSC_0290 DSC_0295 manşetMüdür Fatih Çelikel Baş hakem Ali Gür'den bilgi aldı, başarılar diled Kız sporcular Öğretmenlerinin taktiklerini dinlediler Cavit Akova karşılaşmaları izledi ve Hakemlere başarılar diledi Final grubu7nda mücadele edip madalya ve Kupa kazanan takımlar protokol ile fotoğraf çektirdi Final Maçı Öncesi Ekrem Oba ve Evrenköy OO takımları Hakemler ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Fatih Çelikel şampiyon takı oyuncularına madalya taktı Karşılaşmalar öncesi seromoni yapıldı 2. Evrenköy Orta Okulu Öğretmenleri ile 3. Arif Nihat Asya takımına Kupasını Hakem komitesi başkanı ve Uluslararası Hakem Ali Gör takdim etti 3.Arif Nihat Asya Orta Okulu Öğretmenleri Ergin Çelik ile 4. Arifiye İHO madalya ve Kupasını Hakem Ergin Çelik'ten aldı 4.Arifiye Kız İmam Hatip Orta Okulu 2. Evrenköy OO takımı Kupasını Okul sporları İl temsilcisi Mehmet Akova nın elinden aldı 1. Şampiyon Ekrem Oba Orta Okulu kupa ile poz verdi
Bu Fotoğraf Bu haber 1.507 kez okundu. kez görüntülenmiştir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

BU AY ÇOK OKUNANLAR