Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası 24ncü Akşam Maçları
Rodi Burger: 0-Lezita Yıldırım Piliç: 3
NOT: Bu karşılaşma, Rodi Burger takımının turnuvadan çekilmesinden dolayı iptal edilmiştir. Müsabaka, Lezita Yıldırım Piliç’in 3-0 hükmen galibiyeti şeklinde tescil olmuştur.
—
Adaçağ İnşaat Coşkunspor: 4-Köftecim Erdal: 2
Hakem: Uğur Garan
Adaçağ İnşaat Coşkunspor: Recep Durak, İmdat Kum, Nejat Eroğlu, Vedat Uysal, Nejat Ersin, Tansel Oktar, Şakir Öztürk, Şehmuz Aluş, Soner Boz
Antrenör: Fevzi Çapkınlar
Köftecim Erdal: Ender Özdemir, Hüseyin Aydın, Latif Yan, Recai Yan, İzzet Yaldız, Uğur Çelikarslan, Hüseyin Karamehmetoğlu
Antrenör: Yavuz Eraydın
Goller: Dk.2 Tansel Oktar, Dk.14 Nejat Eroğlu, Dk.36-42 Vedat Uysal (Adaçağ İnşaat Coşkunspor), Dk.22 Uğur Çelikarslan, Dk.48 (Pen.) Ender Özdemir (Köftecim Erdal)
—
Akyazı Akbaş İnşaat: 6-Yıldız Yemek: 1
Hakem: Hüseyin Uçar
Akyazı Akbaş İnşaat: Sami Yılmaz, Sedat Kardeş, Mustafa Sağlam, Abdullah Uzungüngör, Zihni Demirbaş, Hasan Cengiz, Ömer Uluköylü, Erol Yıldırım
Antrenör: Celal Çevik
Yıldız Yemek: Behçet Al, Sinan Kahraman, Mithat Başar, İsa Müslim, Bülent Uyarım, Aydın Tarım, Orhan Muslu, Hasan Yıldız
Antrenör: Sadık Ceylan
Goller: Dk.5-44 Erol Yıldırım, Dk.13-15 Zihni Demirbaş, Dk.18-46 Abdullah Uzungüngör (Akyazı Akbaş İnşaat), Dk.41 İsa Müslim (Yıldız Yemek)
—
Uzman Kimya: 5-Ertaş Harita: 13
Hakem: Anıl Mavi
Uzman Kimya: Ertuğrul Çetin, Ayhan Coşkun, Serdar Eliyok, Serdar Aktürk, Mustafa Amasyalı, Emrah Toylar, Orhan Tok, Yasin Badır
Antrenör: Ergün Özgür
Ertaş Harita: Aytaç Çakıroğlu, Yasin Çelik, Ömer Gündostu, Serdar Pamuklar, Haydar Koç, Fatih Sarman, Metin Aydınlı, Hasan Kan
Antrenör: Suat Onar
Goller: Dk.5-14-24-34-35-36-37-40-43 Yasin Çelik, Dk.13 Serdar Pamuklar, Dk.15 Haydar Koç, Dk.20-21 Metin Aydınlı (Ertaş Harita), Dk.25-31 Orhan Tok, Dk.43-44 Yasin Badır, Dk.46 Serdar Eliyok (Uzman Kimya)
—
Er Yapı: 26-Adaşen Oto&Seçkin Makina: 3
Hakem: Mehmet Çelik
Er Yapı: Ogün Aydın, Mustafa Sert, Cengiz Reis, Bora Marangoz, Gökhan Kaba, Murat Özkan, Ceyhun Sarı, Talip Toprak
Antrenör: Serhat Sütlü
Adaşen Oto&Seçkin Makina: Süleyman Çakır, Nejat Ümmet, Resul Soylu, Ümit Halisküçük, Ercan Atik, Cemil Pelin, Savaş Öztürk, Ferdi Halisküçük, Ali Turan, Selim Işıklar
Antrenör: Ahmet Şen
Goller. Dk.3-19-20-21 Ceyhun Sarı, Dk.4-6-7-16-26 Gökhan Kaba, Dk.5-12-13 Cengiz Reis, Dk.10-24-31 Bora Marangoz, Dk.25 Mustafa Sert, Dk.32-42 Murat Özkan, Dk.36-38-39-40-43-44-45-48 Talip Toprak (Er Yapı), Dk.29 Resul Soylu, Dk.41 Selim Işıklar, Dk.46 Nejat Ümmet (Adaşen&Oto Seçkin Makina)
—
TURNUVA PROGRAMI
31 Temmuz Pazartesi
Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-BAİ Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Kocaeli Masterlar-Eski Reji (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Limandere Turan Fındık-Doruk Koleji (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Toy Aydınlatma-Kuyudibi Savaşspor (Genç Olgunlar)
01 Ağustos Salı
Saat 19.30 Eski Dostlar-Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları (Gençler)
Saat 20.30 Akyazı Samastı İnşaat-Umut Oto (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Kocaali Çarşı-Sabri Çocuk Giyim Katlı Pazar (Gençler)
Saat 22.30 SAYTEM Temizlik&Emin Koruma-Akyazı Öztürkler Market (Olgunlar)
Saat 23.30 Güneşoğlu Süt Ürünleri-Boshoku (Genç Olgunlar Kategorisi)
02 Ağustos Çarşamba
Saat 19.30 Sapanca Mustafa Mercan İnşaat-Esmer AVM (Genç Olgunlar)
Saat 20.30 Oto Aydeniz-Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor (Olgunlar)
Saat 21.30 Doruk Koleji-EKM Grup (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Sakarya Sanatkarlar Odası-Gürdal Turizm (Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Şanlı Apart-Çiğ Köftecim Genel Merkez (Genç Olgunlar)
03 Ağustos Perşembe
Saat 19.30 Ada Çit-Er Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Düzce Veteranlar-Kocaali Demir Emlak (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Sude Gıda-Süel Yapı&Beyaz Köşk (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Suev İnşaat-Er Yapı Bosna (Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Ertaş Harita-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Genç Olgunlar)
04 Ağustos Cuma
Saat 19.30 Adaşen Oto&Seçkin Makina-Uzman Kimya (Genç Olgunlar)
Saat 20.30 Köftecim Erdal-Lezita Yıldırım Piliç (Tecrübeli Olgunlar)
Saat 21.30 Remax Hür Gayrimenkul-Adaçağ İnşaat Coşkunspor (Tecrübeli)
Saat 22.30 Has Traktör-Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 EKM Grup-Kaynarca Duran Teknik (Genç Olgunlar Kategorisi)
05 Ağustos Cumartesi
Saat 20.00 Boshoku-Proda (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.00 Kuyudibi Savaşspor-Kocaeli Masterlar (Genç Olgunlar)
Saat 22.00 Eski Dostlar-Kocaali Çarşı (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.00 Eski Reji-BAİ Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
06 Ağustos Pazar
Saat 20.00 Akyazı Öztürkler Market-Umut Oto (Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.00 Limandere Turan Fındık-Akyazı Samastı İnşaat (Olgunlar)
Saat 22.00 Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları-Güneşoğlu Süt Ürünleri (Gençler)
Saat 23.00 Milli Eğitim-Doruk Koleji (Olgunlar Kategorisi)
07 Ağustos Pazartesi
Saat 19.30 Temiz İş Alarm-Gürdal Turizm (Olgunlar Kategorisi)
Saat 20.30 Ada Çit-1837 Sapanca Balkaya Tekstil (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 21.30 Sakarya Sanatkarlar Odası-Oto Aydeniz (Olgunlar Kategorisi)
Saat 22.30 Milli Eğitim-Er Yapı (Genç Olgunlar Kategorisi)
Saat 23.30 Adaşen Oto&Seçkin Makina-Ertaş Harita (Genç Olgunlar)
İLK TUR SONU
—
İKİNCİ TUR STATÜSÜ
Gençler Kategorisi: 28 Takımın mücadele ettiği bu kategoride gruplarında ilk iki (1 ve 2) sırayı alan takımlar, eleminasyon usulü oynanacak çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükseleceklerdir.
Olgunlar Kategorisi: 19 Takımın mücadele ettiği bu kategoride ilk iki (1 ve 2) sırayı alan takımlar ve 3 grubun en iyi 2 tane 3ncüsü, eleminasyon usulü oynanacak çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükseleceklerdir. (NOT: A Grubunun 7 takımdan oluşmasından dolayı, buradaki en iyi 3ncü belirlenirken, grup sonuncusundan aldığı puan veya puanlar dikkate alınmaz.)
Tecrübeli Olgunlar Kategorisi: 7 Takımın yer aldığı bu grupta ilk dört (1,2,3 ve 4) sırayı alan takımlar. eleminasyon usulü oynanacak yarı finale yükseleceklerdir.
—