SON DAKİKA

Basın kulübesine bakım isteniyor

Bu haber 07 Ekim 2015 - 15:24 'de eklendi ve Bu haber 855 kez okundu. kez görüntülendi.

Basın kulübesine bakım isteniyor

Dökülüyor

Erenler Atatürk stadı sentetik sahasında skorboard tarafında bulunan foto muhabirlerinin konuşlandığı Basın kulübesi tam anlamı ile dökülüyor.

Koltuklar kırık

Özellikle yağışlı havalarda foto muhabirlerinin çalışmasını amaçlayan basın foto muhabirleri kulübesinde oturulacak plastik koltuklar tamamen kırık durumda ve büyük sıkıntı yaratıyor.

Neden kırılıyor

Basın kulübesindeki plastik koltukların neden kırıldığı ise hayli ilginç. Maçlarda aşırı sinirlenen ve oyundan alınan futbolcular ile kırmız kart gören futbolcuların kulübe önünden geçerken plastik koltuklara tekme vurdukları ve kırılmaların bu yüzden olduğu belirtiliyor.

Çalışma zorluğu var

Basın kulübesinde gözden kaçan bir konuda yağışlı havalarda foto muhabirlerinin çalışmasının zorluğu. Üst kısımdaki çıkıntının çok az olması nedeni yağışlı havalarda kulübeden fotoğraf çekmek adeta imkansız. Foto muhabirleri ve makineleri ıslanmaktan kurtulamıyor.

Bakım yapılsın 

Saha içindeki Basın kulübesinin elden geçirilerek bakımının yapılmasını isteyen Foto muhabirleri “ Üst kısımda uzatma yapılması, koltukların plastik yerine daha elverişli şekilde yapılması ve kulübenin sahaya daha hakim konuma getirilmesi lazım” şeklinde konuşuyorlar.

erenler basın külübesi (1) erenler basın külübesi (2) erenler basın külübesi (3) erenler basın külübesi (4)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.