AVRUPA’NIN BRONZ ADAMI BAYRAM AKDEMİR

Bu haber 368 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

AVRUPA’NIN BRONZ ADAMI BAYRAM AKDEMİR

Hırvatistan’ın Zagrep kentinde yapılan Avrupa Veteranlar Judo Şampiyonasında Sakaryalı Bayram Akdemir Avrupa’nın bronz adamı oldu ve ülkemize bronz madalya kazandırmayı başardı

Avrupa’nın usta judocularının mindere çıktığı Veteranlar diğer adı Masterler olan Avrupa Judo Şampiyonasında  M5 100 KG kategorisinde Sakarya ve Türkiye’yi temsil eden, Sakarya Judo İl Temsilcisi ve antrenör Bayram Akdemir, bronz madalyayı boynuna takmayı başardı. Sakarya ve Türk Judosuna çok önemli katkılar da bulunan Bayram Akdemir, bu defa minderde Türkiye ve Sakarya’nın gururu, onuru oldu. Gençlere taş çıkartan performansıyla Hırvatistan’ın Zagrep Kentinde Tatamiye çıkan Bayram Akdemir, Avrupa 3.sü olmayı başardı.

Sakarya Judo İl Temsilcisi, Akdemir Spor Kulübü Başkanı ve Usta antrenörlerden Bayram Akdemir Hırvatistan’ın Başkenti Zagreb’ te düzenlenen Veteranlar Avrupa şampiyonasında 100 kg da Avrupa 3.sü olarak geri dönüyor. Veteranlar Türk Milli Judo Takımıyla ülkemizi temsil eden Bayram Akdemir, Türk bayrağını göndere çektirmenin de ayrıca onurunu yaşadı ve yaşattı. Sakarya’nın gururu, Avrupa’yı titreten Bayram Akdemir, çok önemli bronz madalya kazanarak önümüzdeki aylarda yapılacak olan Dünya Şampiyonasında altın madalya sinyali verdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.