2015-2016 SEZONU 7 OCAK PERŞEMBE

Bu haber 669 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

2015-2016 SEZONU 7  OCAK PERŞEMBE

U-17 MUSABAKA PROGRAMI 1.HAFTA

7-01- 2016 PERŞEMBE   

Hacıkışla              12:00

Hendekdereköyspor     Hendekbogazspor

Hacıkışla              14:00

Hacıkışlaspor     Hendekgücüspor

Akyazı   12:00

Asakyazıspor     Hendekakovaspor

Akyazı   14:00

Akyazıakınspor Harunustaspor

Kuzuluksuniçim                12:00

Alağaçspor         Kuzulukspor

Kuzuluksuniçim                14:00

Akyazıspor         Çınarlıkgençlıkspor

Pamukova          14:00

Pamukova1968spor       Harmanlıkspor

Söğütlü                14:00

Söğütlükalespor              Arifiyekalaycıspor

Karamansuniçim              17:00

Adapazarıspor  Çaykışlaspor

Karamansuniçim              19:00

Sakaryakaradenızspor   Aslanfutb.Kulb.Spor

Ferizli    14:00

Ferızlıkaradenızspor       Sapancaakademispor

Erenlersuniçim 17:00

Serdıvanspor     Erenlerspor

Erenlersuniçim                 19:00

Sakaryagücüspor             Geyvespor

Erenlersuniçim 21:00

Sakaryacaddesispor       Hızırtepeyenıözenspr

Kaynarcasuniçim             14:00

Kaynarcaspor    Sakaryatüvasaşdemır Spor

Kışlaçay                14:00

Kışlaçayspor       Karasukültürgençlık Spor

Emirler 14:00

Çaybaşıbekırpaşaspor   Yenıkentfıratspor

Kocaalisuniçim  18:00

Kocaalispor        Sakaryatek Spor

Xxxxx

9-01-2016 CUMARTESİ  

17 MUSABAKA PROGRAMI 2.HAFTA

Hendek                 14:00

Hendekgücüspor            Hendekdereköyspor

Akova   12:00

Hendekakovaspor          Hacıkışlaspor

Akova   14:00

Hendekboğazspor          Asakyazıspor

Altındere            14:00

Harunustaspor Alaağaçspor

Kuzuluksuniçim                12:00

Çınarlıkgençlıkspor         Akyazıakınspor

Kuzuluksuniçim                14:00

Kuzulukspor      Akyazıspor

Kırkpınar             14:00

Sakaryakırkpınarspor     Kışlaçayspor

Karasusuniçim  14:00

Karasukültürgençlık Spor             Çaybaşıbekırpaşaspor

Sapanca               14:00

Sapancaakademispor    Serdıvanspor

Arıfıyesuniçim   14:00

Arıfıyekalaycıspor           Adapazarıspor

Geyve  14:00

Geyvespor         Kocaalispor

Karaman Suniçim            13:00

Söğütlüspor       Sakaryacaddesispor

Karaman Suniçim            15:00

Harmanlıkspor  Söğütlükalespor

Karaman Suniçim            17:00

Hızırtepeyenıözenspor Sakaryagücüspor

Erenler Suniçim                13:00

Çaykışlaspor      Pamukova1968spor

Erenler Suniçim                15:00

Yenıkentfıratspor            Kaynarcaspor

Erenler Suniçim                17:00

Erenlerspor        Sakaryakaradenız Spor

Erenler Suniçim                19:00

Aslan Fut.Kulb.Spor       Ferızlıkaradenız Spor

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.