2. AMATÖR MAÇ PROGRAMI 6.HAFTA

Bu haber 590 kez okundu.
Sosyal Medyada Paylaş

21 MAYIS CUMARTESİ

Karasusuniçim     18:00 Darıçayırıspor     Büyükyanıkspor

Kocaali Suniçim  18:00 Kocaalisahil Spor         Sinanoğluspor

Hanlı                    18:00 Arifiyeatılganspor         Ozanlargücüspor

Erdoğdu             18:00  Erdoğduspor       Bedilkazancıspor

Altındere            14:00  Hasanbeyspor     Fırtınagençler Birliğispor

Altındere             16:00 Yağcılarspor        Gazellerspor

Akyazı                 18:00 Harunustaspor    Hacıfazlıoğlu Spor

Karamansuniçim 18:00 Kuruderespor      Kuyumculuspor

Karaman Suniçim         20:00 Acıelmalık Spor   Söğütlükalespor

Erenlersuniçim     16:00 Sakarya Caddesispor    Kocadöngelspor

Erenlersuniçim     18:00 Taşlıkidman Yurduspor         Sakaryagücüspor

Erenlersuniçim     20:00 Meşeli Spor         Göktepespor

Arifiyesuniçim     20:00 Eşmespor   Safibeyspor

22 MAYIS PAZAR 2.AMATÖR KÜME 6.HAFTA

Hendek                       18:00       Yeşillergen çlikspor      Malteprgençlik Spor

Karaman Suniçim         14:00         Sakarya Akademikspor Hendekgücüspor

Karaman Suniçim         16:00         Sakaryaormangençlikspor      Yenialandüzüspor

Karaman Suniçim         18:00         Boğazköyspor     Bağlarbaşıspor

Karaman Suniçim         20:00         32evlerspor         Budaklarspor

Mekece                 16:00         Kemaliyespor      Cihadiyespor

Mekece                 18:00         Hayreddinspor    Pamukovaakhisarspor

Fevziye                18:00 Fevziyespor         İsabaligençlil Spor

Alifuatpaşa           18:00         Alifuatpaşa Spor Kızılkayaspor

Erdoğdu              16:00 Yuvalakspor        Topağacıspor

Erdoğdu             18:00  Kumköprüspor    Vakıfspor

Akyazı                 16:00 Eskibedilspor      Çatalköprüspor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alttaki soruyu cevaplayınız. (spam engelleyici) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.