ZIMBA’YA BAŞKAN KESER’DEN DESTEK

Abone Ol
Daha Fazla

ZIMBA’YA BAŞKAN KESER’DEN DESTEK
Sakarya Amatör Spor Futbol Kulüpleri Federasyonunun (SASKF) 20 Ocakta gerçekleşecek olağan üstü genel kurulu öncesi başkan adayı Yaşar Zımba Pamukova da belediye başkanı, meclis üyeleri ve amatör spor kulüpleri temsilcileri ile bir araya geldi.
TOPLANTIYA GENİŞ KATILIM..
Pamukova Özdemir tesislerinde yapılan yemekli toplantıya SAKF Başkan adayı Yaşar Zımba ve muhtemel yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra, Pamukova belediye başkanı Cevat Keser, AK Parti belediye meclis üyeleri, amatör spor kulüplerin yöneticileri katıldı. Pamukova’ya bağlı 13 Takımdan mazereti dolayısıyla gelemeyen Kemaliyespor dışında tüm takımların delegeleri taplantıya katılırken, kulüplerin sorunlarını içeren karşılıklı konuşmalar geceye damgasını vurdu. Yemek sonrasında Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser bir konuşma yaparak, Yaşar Zımba’ya kulüp delegelerinden destek istedi.
KESER, “ BENİM GÖNLÜMDEN YAŞAR ZIMBA GEÇİYOR..”
Toplantıda kısa bir konuşma yapan belediye başkanı Cevat Keser, Yaşar Zımba’nın Vagon fabrikasından mesai arkadaşı olduğunu ve kendisini desteklediğini belirterek “ Diğer adaylara saygımız sonsuz. Onlarda buradan başarılar diliyorum ancak benim gönlümden Yaşar Zımba geçiyor ve destekliyorum başarılı olacağında inanıyorum. Belediye olarak amatör spor kulüplerimize elimizden gelen desteği veriyoruz “ dedi.
ZIMBA, “ SLOGANIMIZ, ADALET, SEVGİ VE BARIŞ.. “
Sakarya ASFK başkan adayı Yaşar Zımba ise yemekli toplantıya katılan Belediye başkanı Cevat Keser ve meclis üyeleri ile amatör spor kulüp yöneticilerine teşekkür ederek, sloganlarının adalet sevgi ve barış olduğunu ifade etti. Zımba, “ Futbolun içinden gelen biri olarak amatör futbolun sıkıntılarını çok iyi biliyorum. Allah nasip eder 20 Ocakta bu görevi bize layık görürseniz yeni tertemiz bir sayfa açacağız. Adaletli olcağız her şeyimizle şeffaf olacağız. Eşit şartlarda seçime gidelim istiyoruz. Diğer adayların projemiz var dediğine inanmayın. Büyükşehir belediye başkanımız bizim babamız. Ona güveniyoruz. Sizlerden biriyim ve sizlerden genel kurul için destek istiyorum “ dedi. Ayrıca Futbol İl Temsilcisi Ali Arslan’a da yüklenen Zımba hazırlanan maç programlarının ve fikstürlerin bazı kişilerin istedği doğrultusunda hazırlandığını, Ali Arslan’ın Askf dışında Futbol Federasyonu’na bağlı biri olarak tarafsız bir şekilde çalışması gerektiğini vurgularken bu yapılanların birçok takımı mağdur ettiğini söyledi.
BAŞKAN KESER KAPATTI
Toplantının sonunda ise Başkan Keser tekrar söz alarak kulüplerden bir kez daha Yaşar Zımba’yı desteklemelerini isterken başlayacak olan 2. Amatör küme takımları için de ayrıca malzeme yardımı sözü de verdi. Toplantı samimi bir hava içerisinde bitti ve toplantıya katılanlar birlikte objektifimize toplu bir resim verdiler.
TOPLU

Z

ZI

ZIN

ZINB

ZINBA

DSC_0476

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!