Zımba kaliteli bir ekiple geliyoruz

Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zımba kaliteli bir ekiple geliyoruz
SASKF Başkan Adayı Yaşar Zımba , çok kaliteli-dürüst bir ekiple yola çıktık “iddialıyız“ dedi.
20 Ocakta yapılacak Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanlığına aday olan Yaşar Zımba Spor yapmış insanların Başkan olması ve yönetimde yer alması gerekir. Ben çocukluğumdan beri sporun içerisindeyim. Uzun Yıllar futbol oynadım. İdarecilik yaptım. Federayonun Kuruluşunda yer aldık. ASKF başkanlığı yaptım. Kulülerin, idarecilerin ve spocuların yaşadığı zorluklarını çok iyi bilen birisiyim. “ dedi.
ASKF demek sadece futbol demek değildir. Bizim dönemimizde salon sporlarını ve tüm spor branşlarını kucaklayacağız. Destek olacağız. Geçmiş dönemde yokluklar içinde başkanlık yaptım. Ben bir bedel ödedim. Şimdiki imkanlar yoktu. Şehrin en büyük başkanı Amatör Sporların babası Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İlimize 4 sentetik saha yapacak. Birileri kalkıp bunu , seçim malzemesi yapıyor. Akademik liglerde mücadele eden şampiyon gençlerimizin kupasını veremeyenler, böyle bir açıklama yapıyor.
Bizim Dönemimizde her şey şeffaf olacak. Aylık-gelir giderlerimizi düzenli olarak sitede açıklayacağız. Herkes bizi denetleyebilecek. Ama Sizlerin Amatör Spor Camiasına biraz olsun saygınız varsa , Delgeleri , herkesin görebileceği bir yerden açıklarsınız. Kazanmak için her şey mübahtır devri bitti. Bu seçim milat olacak. Basında Kamuoyunda , Bu ilçe benim demekle bu iş olmuyor. Saydıkları isimlerin çoğu bizim yanımızda. Bu seçimi gerçek Amatör spora gönül verenler kazanacak.

zımba

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!