SON DAKİKA

Sakaryaspor: 0 UTAŞ Uşakspor:2

Foto Galeri, Sakaryaspor

HAYDİ MAÇA

Sakaryaspor

Zeki Öztürk Adayım dedi‏

Bu haber 21 Aralık 2014 - 16:40 'de eklendi ve Bu haber 1.368 kez okundu. kez görüntülendi.

Zeki Öztürk Adayım dedi‏
Zeki Öztürk

“adayım “dedi

Taşburunspor eski başkanı Zeki Öztürk , Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyon (SASKF) Başkanlığı için adaylığını açıkladı.

20 Ocak’ta yapılacak Olağanüstü Genel Kurul için dün Sabah Özel bir Kafe’de basının karşısına çıkan Zeki Öztürk, Sakarya ASKF Başkanlığına aday odlunu sölyerek yapacakları projeleri açıkladı. Kısaca kendisinden bahseden Zeki Öztürk, Futbol içerisinden gelen birisiyim. 2 Dönem Sakaryaspor’da, 2 Dönem Sakarya Amatör Futbolcular Derneğinde yöneticilik yaptım. Taşburunspor’da da kulüp başkanı olarak futbolun içerisinde yer aldım” dedi.

Öztürk basın toplantısında yapacakları önce yapacakları projeleri açıkladı. Ardından da basın mesunlarının sorularını cevapladı. Sakarya ASKF başkan Adayı Zeki Öztürk Projeleri arasında Amatör futbolda Erenler ve bazı sahalardaki maçlarda Naklen yayın ile izlemek, tüm kulüplere bilgisayar vermek, tüm sahalardaki sıkıntıları gözden geçirmek, tüm sahalarda sağlık görevlisi bulundurmak, sporculara psikolog desteği vermek, şiddetve küfür olaylarında cezai işlemi arttırkan, (Bir sezonda 3 defa şiddet gösterenleri spordan men etmek) , Her hafta ASKF olarak , yöneticilerle birlikte maçları takip etmek, Emniyet ve Jandarma ziyaretleri, Büyükşehir ve ilçe Belediyeleri ziyaret etmek, Taban Birlikleri ile uyum içerinde çalışmak, Lige katılım bedelini asgariye indrimek, iş adamlarının kulüplere maddi destek olmalarını sağlamak, ASKF’nin yatığı bütün icraatların kulüpler tarafından internet sitesinden an ve an takip edilmesini sağlamak, En centilmen kulübü (bir sezonda en az kart gören) tatile göndermek, centilmenlikte 2nci ve 3ncü olan ekiplere de çeşitli hediyeler vermek ve Sakaryaspor’la sürekli temas halinde olmak.
zeki öztürk

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.