-

Yüzmede Yeni Bir Yıldız Doğuyor

Yüzmede Yeni Bir Yıldız Doğuyor

Su İnal , 50 Metre yüzme yarışlarında rakip tanımıyor.

Sakarya Yıldızlar Su Sporları Kulübün’den Su İnal , İstanbul Anadolu yakasında yapılan 2010 doğumlu yüzme yarışlarında ,  50 metre yarışlarında birinciliği kimseye kaptırmadı.  50 metre kelebek, 50 metre sırt üstünde tüm rakiplerini geride bırakan Su İnal,  birincilik belgesi almanın mutluluğunu yaşadı.

Daha önce de Gebze’de yapılan yarışlarda 50 metrede geçilmeyen Su İnal, küçük bir sakatlık geçirmesine rağmen ,  yüzme yarışlarına katıldı ve İstanbul Anadolu Yakasında yapılan yüzme yarışlarında 2010 doğumlular arasında 50 metre kelebek ve 50 metre sırt üstünde birinci oldu. Su’nun annesi ve aynı zamanda antrenörü olan Aylin Kocabey,  ; “ Su İnal , Sakarya Yıldızlar Yüzme yüzme kulübümüzü temsil etti , sadece kulübümüze değil Sakarya ilinin yüzmedeki başarısını gösterdi. Hem yüzücümüz olarak , hem de kızım olarak O’nunla gurur duyuyorum” dedi.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!