-

Yolun sonu şampiyonluk olacak

Yolun sonu şampiyonluk olacak

Gümüşhanespor karşılaşması öncesi Sakaryaspor’u ziyaret eden Başkan Toçoğlu, “Gümüşhanespor’la karşılaşacak olan Sakaryasporumuzu ziyaret ettik. Mücadele öncesinde başarı dileklerimizi ilettik. İnşallah bu yolun sonu şampiyonluk olacak” dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor’un Gümüşhanespor’la oynayacağı karşılaşma öncesinde Rüstemler Tesisleri’ni ziyaret etti. Kulüp Başkanı İsmail Gürses, Teknik Direktör Engin Korukır ve Kaptan Serdar Ümit Deniz’le görüşen Başkan Toçoğlu, şampiyonluk yolunda başarı dileklerini iletti. Başkan Toçoğlu, “Gümüşhanespor’la karşılaşacak olan Sakaryasporumuzu ziyaret ettik. Mücadele öncesinde başarı dileklerimizi ilettik. İnşallah bugün oynayacağımız mücadelenin ardından finale adımızı yazdıracağız ve yolun sonunu şampiyonlukla tamamlayacağız. Bizim Sakaryaspor’a olan inancımız tam” dedi.

 

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!