Ercan Yıldırım istifa « Sakarya'nın Güncel Spor Haber Portalı
SON DAKİKA

SAKARYASPOR: 0 BANDIRMASPOR: 1

Foto Galeri, Sakaryaspor

Sakaryaspor-Adliyespor 1-1

Foto Galeri, Sakaryaspor

Ercan Yıldırım istifa

Bu haber 28 Temmuz 2018 - 16:15 'de eklendi ve Bu haber 459 kez okundu. kez görüntülendi.

Yıldırım istifa

Sakaryada Hakem camiasında son dakika gelişmesinden istifa haberi geldi. Bizim Sakaryaya ulaşan habere göre uzun süreden beri tartışılan İHK nin Başkanı olan Ercan Yıldırım yeni sezon öncesi görevinden istifa etti. Hakem camiasından gelen bilgiler vede iddalar arasında istifa eden İHK Başkanına MHK bu ayrılık sürecinde kendisine yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür etmiş. ŞİMDİ NE OLACAK ? Ercan Yıldırımın istifasından sonra mevcut İHK yerine yenisi gelene kadar göreve devam edecek. Şu sıralarda Hakem camiasında çeşitli isimler ,çeşitli seneryolar konuşuluyor. Bu arada ASKF Başkanı Yaşar Zınbanında yeni oluşacak İHK konusunda bazı hamlelerinin olacağı,bu hamleler içinde ASKF nin İHK temsilcisi olarak eski İHK Hakem atama sorumlusu Rıfkı Gökbulutun ismide geçtiği iddaları Spor kamuoyunda konuşulan başlıklar içinde yer aldığı dillendiriliyor. Yeni İHK nın oluşması konusunda Dernek Yönetimi ile ASKF Başkanı Yaşar Zınbanın oluşacak yeni kurul için istişare yapması bekleniyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

2 ADET YORUM YAPILDI
Ercan ömer fatih şaban28 Temmuz 2018 / 23:37

Sayın sportif54 ün muhabiri. Bu müjdeli haberi bizlerle paylaştığınız için size sonsuz minnettarız. Allah yollarını açık etsin varmak istedikleri yolda engel görmesinler ki bir daha camiada görmeyelim. Mehmet Alemdar dan sonra iyi olacak diye düşünürken beterin beteri varmış. Şimdi yalakalar pusuya yatıp yalanacakları kişiyi beklemeye başlamışlardır. Bu arada giderken burhan beyi de yanlarına almayı unutmasınlar nasıl olsa yakında onu da yanlarına gönderirler. Sağlıcakla kalın selam ve dua ile…

Misafir30 Temmuz 2018 / 22:59

İstifa mi etti istifa mi ettirildi herşey şeffaf olsun zamanında zafer hocayı yediniz kimse onun verdiği emeğin yarısını vermedi ..