Yaşar Zımba ASKF seçimleri öncesi Pamukova da moral buldu..

Daha Fazla Göster

Yaşar Zımba ASKF seçimleri öncesi Pamukova da moral buldu..

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri başkan adayı Yaşar Zımba Pamukova daki spor kulüplerinin yöneticileri ile iftarda bir araya geldi. 7 Temmuz da yapılacak seçim öncesi Zımba Pamukova da moral buldu..

7 Temmuz 2015 te yapılacak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu seçimleri öncesi Pamukova da bulunan spor kulüplerinin yöneticileri ile Özdemir Tesislerindeki iftar yemeğinde bir araya gelen başkan adayı Yaşar Zımba, iftar yemeğine, AK Parti belediye meclis üyeleri  ve tüm spor kulüplerinin eksiksiz katılımı ile seçimler öncesi moral depoladı.

iftar_2

Zımba, “ Sizlerin hizmetkarı olacağım.. “

Pamukova da bulunan spor kulüplerine iftar yemeği veren ASKF başkan adayı Yaşar Zımba, yemekte yaptığı konuşmada, amatör spor kulüplerinin hizmetkarı olmak için aday olduğunu ifade ederek “ Amatör Kulüplerin sıkıntılarını biliyorum. En çok da maddi sıkıntınız var. Bu sorunları çözeceğim. Hiçbir kulübün maddi sıkıntı içinde olmasını istemiyorum. Sizlerin hizmetkarı olmak için bu göreve talibim. Artık karşılaşmalara savaşa gider gibi değil, eğlenmeye gider gibi kardeşlik havası içinde gideceğiz. Yenen takımda yenilen takımda bir birini kucaklayacak. 7 Temmuz milat olacak. Milattan önce devri kapanıp, milattan sonra devri başlayacak  “ dedi.

iftar_3

Zımba seçim tarihine tepki gösterdi..

Zımba,  bazı kulüplerin futbol sahasına ihtiyacının olduğunu belirterek yönetime gelmeleri halinde yerel yönetimlerle iş birliği içinde bu sorunu çözeceklerini ifade etti. Zımba ASKF seçimlerinin ramazan ayı ve hafta içinde yapılacak olmasına tepki göstererek, “  7 Temmuz da yapılacak seçimler 10 gün sonraya alınıp ramazan dan sonra ve hafta sonu yapılabilirdi. Bu ramazan ayında spor kulüplerine eziyettir. Ne yi amaçladıklarını biliyoruz. Ama 7 Temmuzda inşallah sizlerden aldığımız destekle amaçlarına ulaşamayacaklar. “ dedi.

iftar_5

Eksiksiz katılım için spor kulüplerine teşekkür etti..

ASKF başkan adayı Yaşar Zımba, İftar yemeğine firesiz katılan Pamukova amatör spor kulübü yöneticilerine teşekkür ederek,  “ Bu tablo beni çok mutlu etti. Sizlere bu teveccühünüze ve güveninize layık olmak için çalışacağım “ dedi.

iftar_6 yaşar zınba

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!