Uluslararası bisiklet yarışları için ücretsiz seferler düzenlenecek

featured

Uluslararası bisiklet yarışları için ücretsiz seferler düzenlenecek

Büyükşehir Belediyesi, 27-29 Ekim tarihleri arasında düzenleyeceği Sakarya Bike Fest organizasyonu için yeni bir duyuru yayınladı. Alınan karara göre Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’nde gerçekleştirilecek yarışlar için, 29 Ekim Pazar günü Demokrasi Meydanı’ndan 14.00, 14.30 ve 15.00 saatlerinde ücretsiz otobüs hizmeti sunulacak.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi 27-29 Ekim tarihleri arasında 3 gün boyunca devam edecek olan Sakarya Bike Fest organizasyonu için çalışmalarını sürdürüyor. Birbirinden heyecanlı yarışlarla güzel bir hafta sonu geçirmek isteyen sporseverlere tüm imkanlarını seferber eden Büyükşehir Belediyesi, organizasyona ücretsiz otobüs kaldırma kararı aldı. Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’nde düzenlenecek organizasyonda, 29 Ekim Pazar günü düzenlenecek UEC MTB Eliminator Avrupa Şampiyonası yarışları için ücretsiz otobüsler kaldırılacak. Saat 14.00, 14.30 ve 15.00’da hareket edecek olan otobüsler, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ndan (Kent Meydanı) kalkacak. Yarışların bitimine kadar Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’nde bekleyecek olan otobüsler, yarışların sona ermesiyle birlikte vatandaşları tekrar şehir merkezine getirecek.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!