ULUSLARARASI ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ BAŞLADI

Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ULUSLARARASI ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ BAŞLADI
Türkiye Futbol Federasyonu ile Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği işbirliğinde gerçekleştirilecek olan 23. Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri, İstanbul’daki Haliç Kongre Merkezi’nde yapılıyor.
BAŞKAN DEMİRÖREN AÇILIŞI YAPTI
Seminerin açılış konuşmalarını TFF Başkanı Yıldırım Demirören, TÜFAD Başkanı İsmail Dilber ve UEFA Antrenör Eğitmeni Howard Wilkinson yaptı. Yapılan konuşmaların ardından 1964 yılında düzenlenen ilk seminere de katılan Galip Haktanır, Bülent Eken, Ahmet Arıboğan’ı temsilen torunu Ahmet Arıboğan ve TFF Antrenör İşleri Müdürü Çetin Güler’e, TFF Onursal Başkanı, UEFA Asbaşkanı, FIFA Yönetim Kurulu üyesi Şenes Erzik, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve TÜFAD Başkanı İsmail Dilber tarafından birer plaket verildi.
SEMİNER 2 GÜN SÜRECEK
İki gün boyunca sürecek 23. Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri’nde Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, teknik direktör ve FIFA Teknik Komite Üyesi Gerard Houllier, FIFA ve UEFA Eğitim Danışmanı Jacques Crevoisier, Türkiye Futbol Direktörlüğü Genel Koordinatörü Prof. Dr. Bülent Bayraktar, TFF Maç ve Performans Analiz Departmanı Sorumlusu Dr. Metin Çakıroğlu, Prozone Sport’dan Jamie Roberts konuşmacı olarak yer alacaklar. Seminere katılacak UEFA Pro Lisans, TFF Teknik Direktör, UEFA A Lisans ve Profesyonel Kaleci Antrenörü belgelerine sahip antrenörler, Teknik Adamların Eğitimi ve Sınıflandırılması Talimatı’nın 6. maddesinin 3. fıkrası gereğince bir sonraki seminere kadar Antrenörler-1

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!