Karate milli takımınında katılacağı yarışmalara, Avrupa, Dünya Karate federasyonları hakem kurul üyesi, ilimiz hakemi Uğur Kobaş’ta katılacak. Çarşamba günü Portekize giden Kobaş, Pazartesi günü gecesi yurda dönecek, Sakarya’ya gelmeden Salı günü Yunanistan, Atina’ya gidecek. Atina’da bir gün kalacak olan Uğur Kobaş sonrasında Dünya gençler ligi için Güney Kıbrıs’ın Limasol kentine hareket edecek.
Uğur Kobaş Portekize gitti.
![featured](https://www.sportif54.com/wp-content/uploads/2022/04/thumbnail_IMG_2476-840x840.jpg?v=1650612259)