Uğur Akkuş her ilçeye 10 bin adet olmak üzere, 160 bin adet daha Sakaryaspor maskesi dağıtacak…

ugur maske (3)
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uğur Akkuş her ilçeye 10 bin adet olmak üzere, 160 bin adet daha Sakaryaspor maskesi dağıtacak…

Sosyal paylaşım hesaplarından “Elbet bir gün diyen Sakarya ve Sakaryaspor sevdalısı A&S Holding Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Akkuş önceki gün söz verdiği gibi dağıttığı 54.000 adet maskeye göstermiş olduğu ilgi için tüm Sakaryaspor sevdalılarına teşekkür etti. Akkuş; İnstagram hesabından Sakarya halkına yeni bir müjde daha veren Sakaryaspor sevdalısı Uğur Akkuş; her ilçeye 10 bin adet olmak üzere Sakaryaya 160 bin adet Yeşil Siyah Sakaryaspor maskesi üretip dağıtacaklarını söyledi.

“Hikaye böyle yarım kalmayacak. Mevlana’nın dediği gibi ‘Yolu yürümeye başladığında yol sana görünür’ diyen Uğur Akkuş; ‘İnstegram hesabında;” Önceki dağıtımız Sakaryaspor maskelerin göstermiş olduğu yoğun ilgiden dolayı 160 bin Sakaryaspor maskesi üretip, her ilçeye 10 bin maske dağıtmaya karar verdik” dedi. Sakarya halkını çok sevdiğini dile getiren Uğur Akkuş, Sakaryalı yakın dostu olan İşadamı Abdullah Şirin ile İnstegram hesabında fotoğraf paylaşarak Sakarya halkına sevgi mesajı yollayarak; “Sakaryaspor’a olan sevdamız  hiçbir zaman bitmeyecektir” dedi.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!