U-15 Ligi 1.Hafta Toplu sonuçlar

Daha Fazla Göster

U-15 Ligi 1.Hafta Toplu sonuçlar

   
 Kocaali 1-4 Aslan F.K.
 Tekspor 9-0 Sakarya Eğitim
 Kaynarca 3-0 H Sapanca Akademi
 Adapazarı 6-1 Serdivan
 Yazlık 0-10 Yıldırım
 Çaybaşı Bekirpaşa 0-4 Arifiye Kalaycı
 Ferizli Karadeniz 0-3 H Sakaryagücü
Sakaryakaradeniz 3-5 Harbiş
 Harmanlık 3-0 H Kırkpınar
 Hızırtepe Yeniözen 0-5 Erenler
 Yenikent Fırat 2-3 Sakarya Akademik
 Akyazı 3-2 Akyazıgücü
 Hendek Boğaz 3-1 Akyazıakın
 Hendekgücü 3-0 As Akyazı
   
   

U-15 MERKEZ 1 Puan Durumu

SıraTakımOGBMAYAVP
1Yıldırımspor1100100103
2Tekspor11009093
3Kaynarcaspor11003033
4Demirspor00000000
5Sapanca Akademispor100103-30
6Eğitimspor100109-90
7Yazlıkspor1001010-100

 

U-15 MERKEZ 2 Puan Durumu

SıraTakımOGBMAYAVP
1Adapazarıspor11006153
2Arifiyekalaycıspor11004043
3Sakaryagücüspor11003033
4Harbişspor11005323
5Sakaryakaradenizspor100135-20
6Ferizlikaradenizspor100103-30
7Çaybaşıbekirpaşa100104-40
8Serdivanspor100116-50

 

U-15 MERKEZ 3 Puan Durumu

SıraTakımOGBMAYAVP
1Erenlerspor11005053
2Aslanfutbolkulübü11004133
3Harmanlıkspor11003033
4Sakarya Akademikspor11003213
5Yenikent Fıratspor100123-10
6Kocaalispor100114-30
7Kırkpınarspor100103-30
8Hızırtepeözenspor100105-50

U-15 AKYAZI-HENDEK Puan Durumu

SıraTakımOGBMAYAVP
1Hendekgücüspor11003033
2Hendek Boğazspor11003123
3Akyazıspor11003213
4Hacıkışlaspor10100001
5Akyazıgücüspor100123-10
6Akyazı Akınspor100113-20
7As Akyazıspor100103-30

 

01 Ekim Perşembe 2.Hafta

     
 Sapanca 17.30 Sapanca Akademi  Tekspor
 Erenler 18.00 Kırkpınar  Aslan F.K.
 Erenler 19.30 Sakaryagücü  Adapazarı
 Erenler 21.00 Erenler  Harmanlık
 Arifiye 17.30 Sak.Akademik  Hızırtepe Yeniözen
 Arifiye 17.30 Arifiye Kalaycı  Sak.Karadeniz
 Serdivan 17.30 Serdivan  Ç.Bekirpaşa
 Kocaali 19.00 Kocaali  Yenikent Fırat
 Karaman 17.00 Sak.Eğitim  Yıldırım
 Karaman 18.30 Demir  Kaynarca
 Karaman 20.00 Harbiş  Ferizli K.Deniz
 Hacıkışla 17.30 Hacıkışla  Hendek Boğaz
 Kuzuluk 16.00 Akyazı Akın  Akyazı
 Kuzuluk 17.30 Akyazıgücü  Hendekgücü
   YazlıkBay 
   As AkyazıBay 

05 Ekim Pazartesi 3.Hafta

     
Erenler 16.30 Yıldırım  Sapanca Akademi
Erenler 18.00 Tek  Demir
Erenler 19.30 Aslan F.K.  Erenler
Erenler 21.00 Hızırtepe Y.Özen  Yenikent Fırat
Yazlık 17.30 Yazlık  Sakarya Eğitim
Karaman 19.00 Adapazarı  Harb-İş
Karaman 20.30 Harmanlık  S.Akademik
Serdivan 17.30 Serdivan  Arifiye Kalaycı
Emirler 17.30 Ç.Bekirpaşa  Sakaryagücü
Ferizli 17.30 Ferizli K.Deniz  S.Karadeniz
Arifiye 17.30 Kırkpınar  Kocaali
Erdoğdu 17.30 Asakyazı  Akyazıgücü
Kuzuluk 17.30 Akyazı  Hacıkışla
Kazımiye 17.30 Hendekgücü  Akyazı Akın
   KaynarcaBay 
   Hendek BoğazBay

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!