Trendyol 1. Lig Haftanın Maçları - Trendyol 1. Lig Puan Durumu TFF 3.Lig 2.Grup Haftanın Maçları - TFF 3.Lig 2.Grup Puan Durumu

Turnuvanın 23 Haziran’da başlatılması planlanıyor.

featured

Bu yıl da Gazi Metal’in ana sponsorluğunda ve Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından düzenlenecek olan Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası için geri sayım sürüyor. Geçen yıl olduğu gibi yine Sakarya Atatürk Stadının yanındaki yeni adresinde sergilenecek olan 33’üncü serüven için kayıt işlemlerine devam ediliyor. Başvuru ücretlerinin 8 bin 500 TL olarak güncellendiği Gazi Metal 33’üncü Geleneksel Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası, daha önce olduğu gibi yine ilimiz Sakarya’da yaz akşamlarının vaz geçilmezi olacak. Tüm başvuru işlemlerinin www.sakaryaolgunlarturnuvasi.com adlı internet sitesi üzerinden yürütüldüğü Turnuvanın bu yıl da büyük ilgi görmesi bekleniyor. Bu arada turnuvaya katılım şartları, maçlarda uygulanacak oyun kuralları ve daha birçok konuyla ilgili bilgi bu sitede yer almakta. Turnuvada uygulanacak yaş durumları ise şu şekilde; GENÇ OLGUNLAR KATEGORİSİ: 34-41 yaş (1982-89 ve arasındaki doğumlular). OLGUNLAR KATEGORİSİ: 42-48 Yaş (1981-1975 ve arasındaki doğumlular), TECRÜBELİ OLGUNLAR KATEGORİSİ: 49 yaş ve üstü (1974 ve daha üstü doğumlular). ASKF ve Turnuva Tertip Komitesi Başkanı Yaşar Zımba; “Hazırlıklarımızı büyük bir titizlikle sürdürüyoruz. Bir Dünya markası olan Turnuvamız yine dostlukların pekiştiği bir adres olacaktır” dedi.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!