Türkiye Amatör futbol şampiyonası 2. Kademe grubuna katılan Harmanlıkspor konfeti ve meşaleler eşliğinde Yalova’ ya uğurlandı

featured

Türkiye Amatör futbol şampiyonası 2. Kademe grubuna katılan Harmanlıkspor konfeti ve meşaleler eşliğinde Yalova’ ya uğurlandı

 

    Gelişiniz muhteşem olsun

 

 

Büyükşehirin jesti

Harmanlıkspor kendi tesislerinden Sakarya Büyükşehir Belediyesi başkanı Ekrem Yüce’nin özel olarak tahsis ettiği otobüsle Yalova’ya hareket etti. Kulüp yönetim kurulu başkanı İsmail Yağlar, yönetim kurulu üyeleri, futbolcu babaları, tarafından meşela ve konfetiler ile uğurlanan yeşil beyazlılar gruptaki ilk maçını 19 Mayıs Cuma günü 15.00 te oynayacak.

Yüce’ye teşekkür ettiler

Başkan İsmail Yağlar, teknik sorumlu Tevfik tetik, antrenör Gürcan Alkan, kafile başkanı Yaşar Şanlı ortak bir demeç vererek “ gruba çok moralli gidiyoruz, bize büyük destek sağlayan Büyük Şehir Belediye başkanımız Ekrem Yüce’ye çok teşekkür ederiz, bu desteğe grup çıkarak karşılık vermek istiyoruz” dediler.

İlk maç Cuma günü

Yalova grubunda İstanbul Kartalspor ve Kocaeli Güneşspor ile eşleşen Harmanlıkspor gruptaki ilk maçını 19 Mayıs Cuma günü saat 15.00 da yapacak, yeşil beyazlıların rakibi dün oynanan İstanbul Kartalspor- Kocaeli Güneşspor maçının mağlubu olacak.

Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!