-

-

featured

Trapta Cumhuriyet Atışları

Trapta Cumhuriyet Atışları

Cumhuriyet Trap Müsabakaları Arifiye Atış Poligonunda yapıldı. 6 kategoride yapılan müsabakalar sonrasında başarılı olan sporcular belli oldu.

İlimizin yanı sıra il dışından da sporcuların katıldığı Cumhuriyet Trap Müsabakaları büyük bir heyecana sahne oldu. Büyük erkekler kategorisinde İlhan Erbay 1., Cihangir Çel 2., İsmet Kurteş 3. oldu. Genç erkekler kategorisinde Mustafa Aksoy 1., Mustafa Enes Zengin 2. olurken, genç bayanlar kategorisinde Esra Oskay 1., Şevval Dilara Gül 2. oldu.

Yıldız erkekler kategorisinde Anıl Karakaya 1., Şefik Enes Gül 2., Sefa Altay 3. oldu. Veteranlar kategorisinde Necati Lambacıoğlu 1., İsmail Camcıoğlu 2., Cemil Çakır 3. olurken, personel kategorisinde Zafer Güllü 1., Selim Zor 2., Şaban Aydoğdu ise 3. oldu.

Atıcılık ve Avcılık İl Temsilcisi Saliha Kurteş, Amatör Spor Haftası Atış Müsabakaları ve Cumhuriyet Kupası Trap müsabakalarını sorunsuz tamamladık. Sporcularımız başarılı performansları ile göz doldurdular. Camiamız adına Atıcılık ve Avcılık sporuna destek veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Fatih Çelikel’e teşekkür ediyoruz “ şeklinde konuştu.

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!