TOYOTA ‘Sakaryaspor’un Yanındayız’ Dedi

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TOYOTA ‘Sakaryaspor’un Yanındayız’ Dedi

TOYOTA bu sezon da ‘Sakaryaspor’a desteğe devam’ dedi. Başkan Toçoğlu, “Bu şehirde hepimiz Sakaryaspor markasının ayakları üstünde durması için katkılar sağlamalıyız. TOYOTA’ya tekrar teşekkür ediyoruz” derken; TOYOTA Otomotiv CEO’su Orhan Özer, “Sakaryaspor’a olan katkımızı geleneksel hale getirdik. Kulübümüze başarılar diliyoruz” diye konuştu.

SBB_7064

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun girişimleri ile TOYOTA Otomotiv Sanayi ve Sakaryaspor arasında protokol imzalandı. Rüstemler Tesisleri’nde gerçekleştirilen ve Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra, Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Genel Müdür ve CEO’su Orhan Özer, Sakaryaspor Başkanı Selahattin Aydın, kulüp yöneticileri ve basın mensuplarının yer aldığı programda TOYOTA, ‘Sakaryaspor’a desteğe devam’ dedi.

toyoto 250

Herkes Katkıda Bulunmalı

Törende TOYOTA ailesine Sakaryaspor’a verdikleri destekler için teşekkür eden Sakaryaspor Başkanı Aydın, işbirliğinin devam etmesini umduklarını kaydetti. Programın devamında söz alan TOYOTA CEO’su Özer ise, “Sakaryaspor’umuz geride bıraktığımız sezonda gösterdiği mücadeleyle üst liglerde yer almayı hak ettiğini kanıtladı. Bizleri temsil eden takımımızın başarılı olması için hepimizin katkıda bulunması gerektiğine inanıyoruz. Tarihi boyunca ülkemiz futboluna sayısız yetenek kazandıran Sakaryaspor’a 2012 yılında başlattığımız desteğimizi bu yıl da sürdürmekten memnunuz” diye konuştu.

 

Sakaryaspor’a Başarı Temennisi

Orhan Özer konuşmasını şu şekilde sürdürdü; “Sakaryaspor’a olan katkımız geleneksel hale geliyor. Bundan da hem mutluluk duyuyoruz hem de görevimizi yerine getirmenin rahatlığını hissediyoruz. Sakaryaspor’a destek vermeye devam edeceğiz. Takımımız lige çok güzel bir başlangıç yaptı. Bu bizi ayrıca memnun etti, başarılar diliyoruz.”

toyoto

TOYOTA’dan Gelenekselleşen Destek

Törenin son konuşmasını Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu gerçekleştirdi. Toçoğlu, “Her şeyden evvel özellikle Orhan Bey ve TOYOTA’ya Sakaryaspor’a sürdürülebilir bir katkı sağlamalarından dolayı tebriklerimizi iletiyoruz. Çünkü ilimizde birçok sanayi kuruluşu var. TOYOTA bunların en önde gelenlerinden biri olmasına rağmen hiçbir zaman Sakaryaspor’u unutmadı. Desteği geleneksel bir periyoda da bağladılar. Biz kendileri ile görüşmeden Sakaryaspor’a bu yıl da destek sunacaklarını ifade ettiler” dedi.

 

Başarı İçin

Toçoğlu, şunları söyledi; “TOYOTA’nın bu şehrin önemli bir markası olarak Sakaryaspor’a ilgi göstermesi bizi ayrıca memnun ediyor. Burada bağışlanan meblağlardan çok TOYOTA ailesinin Sakaryaspor’a olan ilgisi önemli ve değerlidir.  Orhan Bey ile başlayan bu geleneğin ilerleyen yıllarda da artarak devam edeceğini düşünüyorum. Dediğimiz gibi destek sürdükçe başarı da kaçınılmaz olacak.”

 

Sakaryaspor’a Destek Zamanı

“Sakarya’da faaliyet gösteren diğer kuruluşlarımızın da imkânları nispetinde Sakaryaspor ile ilgilenmelerini bekliyoruz. Bu şehirde hepimiz bu markanın ayakları üstünde durması için katkılar sağlamalıyız. Sakaryaspor’a başarılar dilerken tekrar Orhan Bey’in şahsında tüm TOYOTA ailesine şükranlarımızı ve tebriklerimizi iletiyoruz.”

 

250 Bin TL

Konuşmaların ardından TOYOTA ve Sakaryaspor arasında destek protokolü imzalandı. Bu kapsamda TOYOTA Otomotiv Sanayi Sakaryaspor’a geçen sezon toplamda gerçekleştirdiği 250 bin TL değerindeki desteğini bu sezon da sürdürecek. Yenilenen anlaşma gereğince TOYOTA; nakit desteği, kombine bilet alımı ve stat içi reklam panolarının yenilenmesi ile yeşil siyahlı ekibin yan

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!