Toçoğlu Olgunlar Turnuvası’nın açılışına katıldı

Toçoğlu Olgunlar Turnuvası’nın açılışına katıldı

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 30. Olgunlar Futbol Turnuvası’nın açılışına katıldı. Şöhretler karmasının mücadelesini izleyen Başkan Toçoğlu, turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diledi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 30. Olgunlar Futbol Turnuvası’nın açılışına katıldı. Prof. Dr. Tansu Çiller Ticaret Meslek Lisesi’nde başlayan turnuvanın açılışında AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti Milletvekili Adayı Kenan Sofuoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya, MÜSİAD Başkanı Yaşar Coşkun ve çok sayıda izleyici yer aldı. Turnuvayı yakından takip eden vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, turnuvanın açılışında oynanan Şöhretler Karması’nın mücadelesini izledi.

 

Tüm takımlara başarılar diledi

  1. Olgunlar Futbol Turnuvası’nın açılışında oynanan gösteri maçında Tuncay Şanlı’nın kaptanlığını yaptığı takımda Veysel Beşik, İbrahima Yattara, Semavi Uzun, Mahmut Hanefi Erdoğdu, Anıl Abanoz, Mehmet Akyüz ve Adem Cebeci yer aldı. Ümit Karan’ın kaptanlığını üstlendiği takımda ise Serdar Kulbilge, Mert Korkmaz, Emre Aşık, Hamit Altıntop, Hasan Kabze, Abdurrahman Dereli, Murat Hacıoğlu ve Hakan Ünsal gibi yıldız isimler yer aldı. Tuncay Şanlı’nın takımı sahadan 7-6 galip ayrıldı. Başkan Zeki Toçoğlu, turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar dileyerek, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.
Giriş Yap

Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!