Teniste Uluslararası turnuva

Teniste Uluslararası turnuva

 

Büyük Bayanlar ve Erkekler arasında yapılacak 10 bin dolar ödüllü  Uluslar arası Tenis turnuvasının basın toplantısı yapıldı.

erhan baylan tenis il tem

STA tesislerinde yapılan toplantıda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Salih Koşu, Tenis İl temsilcisi ve STA Tenis akademisi sorumlu yöneticisi Erhan Baylan, Turnuva direktörü Bora Altınışık, Tenis il temsilciliği tertip komitesi üyesi ve Hakem kurulu Başkanı Bülent Arı, Tenis Akademisi genel kaptanı Tuncay Öztürk katıldı.

salih koşu

Toplantıda turnuva ile bigi veren Erhan Baylan  “Biz Sakarya Tenis Akademisi olarak bu turnuvanın bize verilmesinden çok memnunuz,bu turnuvayı çok önemsiyoruz. Gençlik Hizmetleri ve Spor il müdürümüz Salih Koşu bizleri ve turnuvayı çok olumlu destekliyor. Sakarya’ya böyle büyük bir Uluslar arası turnuvayı getirdiğimiz için çok mutluyuz. Sakarya’ya bir ilk yaşatacağız.”

IMG_9870

Gençlik Hizmetleri ve spor il müdürü Salih Koşu  turnuva hakkında  “ Teniste büyükler kategorisi olduğu için çok önemli bir turnuva.  Sakarya halkımıza spor bilincini ve spor kültürünü aşılamak için yoğun çalışma içindeyiz. Bu büyük turnuvayı en iyi şekilde yapacak ve yüzümüzün akı ile başaracağız” dedi.

Turnuva ile teknik bilgileri  Turnuva direktörü Bora Altınışık  verdi  Ve şöyle konuştu, “Bayanlarda  Kayıt günü 26 Haziran, ilk iki gün eleme grup maçları var. 29 Haziran turnuvanın esas maçlarının başlangıcı. Turnuvanın finali 4 Temmuz Cumartesi günü oynanacak . Turnuvamızda Dünya sıralamasında önde olan isimleri burada göreceğiz,  Erkekler turnuvası ise 10 Ağustosta başlayacak. Turnuvaya Sakarya’lı halkımızın yoğun ilgi göstermesini arzu ediyoruz ve istiyoruz. Turnuva Camili yolu üzerinde  Sakarya Tenis Akademisi (STA) kortlarında yapılacak, izleyicilerimiz bilet almadan serbest bir şekilde turnuvayı baştan sona izleyebilecek.”

Bora Altınışık

Sakarya Tenis Akademisi Genel Kaptanı Tuncay Öztürk turnuvanın çok çekişmeli geçeceğini belirtirken, Tenis İl temsilciliği tertip komitesi üyesi ve Hakem komitesi başkanı Bülent Arı “ Uluslar arası turnuva Sakarya Tenis hakemliğine çok büyük katkı yapacak bu tür organizsyonlar bizi çok heveslendirir, “dedi.

tuncay özkök

 

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!