Tatankalardan Toçoğlu’na Ziyaret

sau-korumali-1
Abone Ol
Daha Fazla

Tatankalardan Toçoğlu’na Ziyaret

SAÜ Korumalı Futbol Takımı Koçu Cenk Yavuz ve sporcuları makamında ağırlayan Başkan Toçoğlu, “Sakarya Üniversitesi Korumalı Futbol Takımı’nı kazandığı başarılardan dolayı kutluyor; yeni şampiyonluklar yolunda kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Üniversitesi Korumalı Futbol Takımı Koçu Yrd. Doç. Dr. Cenk Yavuz ve beraberinde sporcuları makamında ağırladı. Sakarya Tatankaları ismiyle başarılı bir çizgi yakaladıklarını belirten Yavuz, “Üniversiteler Korumalı Futbol Ligi’nde şampiyon olduk. Aynı zamanda SAÜ Korumalı Futbol Takımı olarak Profesyonel 1. Lige çıktık. Bu alanda Sakarya’yı zirveye taşıdık. İnşallah 29 yıl aradan sonra tekrardan Avrupa’da mücadele etmek için çalışacağız. Tüm şehrin takımıza desteğini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Başarı Temennisi

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Toçoğlu, “Sakarya Üniversitesi Korumalı Futbol Takımı’nı kazandığı başarılardan dolayı kutluyorum. Sakarya Tatankaları hem üniversitemizi hem de şehrimizi başarıyla temsil ediyor. Büyükşehir Belediyesi olarak sizlere destek olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle Sakarya Üniversitemizin Korumalı Futbol Takımına yeni şampiyonluklar yolunda başarılar diliyorum” diye konuştu.

sau-korumali-1 sau-korumali-2

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!