Tatangalar iftarda buluştu

Abone Ol
Daha Fazla

Tatangalar iftarda buluştu

Serdivanlı Tatangalar’ın ev sahipliğinde yeşil-siyahlı taraftarlar Serdivan Zaman Park’ta verilen iftarda bir araya geldi. Birlik ve beraberlik içerisinde geçen iftarda taraftarlar, şampiyonluk için dualarda bulundu.

ZAMAN PARK

Tatangalar tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen İftar organizasyonlarına bu sene Serdivanlı Tatangalar ev sahipliği yaptığı. Serdivan Zaman Park’ta gerçekleştirilen iftar yemeğine çok sayıda yeşil-siyahlı taraftarların yanı sıra Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar da katıldı.

MEŞALE ŞOV

Birlik ve beraberlik içerisinde geçen iftarda yeşil-siyahlı taraftarlar hoş bir vakit geçirdi. Sakaryaspor’un bu yıl şampiyonluk yaşaması için iftar sonrası da dualarda bulunan yeşil-siyahlı taraftarlar, havai fişek ve meşale şovlarla Zaman Park’ı da renklendirdi. Tribün lideri Murat Ercan, iftarı düzenleyen Murat Yıldırım’a teşekkür etti.    Serkan ÖZAY

İftar 6 İftar4 Tatanga iftar İftar 2 İftar 3 İftar 5

Giriş Yap

Sportif54.com - Sakaryaspor ve Sakarya Amatör Futbol Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!